شتر مرغ
جمعه , اسفند ۲ ۱۳۹۸
خانه / روغن خالص شتر مرغ / عرضه و فروش روغن شتر مرغ مخصوص خانمها

عرضه و فروش روغن شتر مرغ مخصوص خانمها

روغن شتر مرغ تاثیر زیادی بر زیبایی و شفافیت پوست دارد به همین منظور برای بانوانی که به دنبال روش های طبیعی و ماندگار هستند توصیه می شود ، به دنبال عرضه و فروش روغن شتر مرغ مخصوص خانمها باشند . شایان ذکر است  این روغن شفا بخش دارای خواص منحصر به فرد  می باشد  .  از پوست تا موها و حتی آثار زخم و لکه هایی که شاید خوشایند نباشد را می توان با این روغن بهبود بخشید .

در زمینه روغن شتر مرغ تحقیقاتی به انجام رسیده  ،  ولی اثرات این روغن برای رشد مو کاملا تایید شده است و برای افرادی که روی آنها آزمایش شده ، رشد چشمگیری مشاهده گردیده .

حال دلیل علمی این امر چیست؟

قسمت زیادی از اسیدهای چرب روغن شتر مرغ اشباع نشده است  ، که دارای اسید اولئیک می باشد وهمین موضوع باعث خواص معجزه آسای آن شده چرا که باعث جذب سریع به لایه های زیرین و عمیق پوست می شود . و در نتیجه موجب تحریک پیازمو خواهد شد .

روغن شتر مرغ یکی از طبیعی ترین و موثر ترین راه ها به توصیه پزشکان است. همچنین روی بلند شدن موژه ها نیز تاثیر به سزایی دارد. زیرا موجب تقویت فولیکهای مو می شود ، حتی در مواقعی که ریزش مو یا نازک شدن آن مشاهده می شود.

برای شفافیت و جلوگیری از پیری پوست باید به دنبال کرم ها یا موادی باشیم که جذب بالایی داشته باشد و رطوبت آن را بالا ببرد روغن شتر مرغ با درصد چربی بالا و قدرت شگفت انگیز نفوذ در پوست می تواند راهکار مناسبی برای شما خانم هایی که به دنبال سلامت و زیبایی هستید باشد.

عرضه و فروش روغن شتر مرغ مخصوص خانمها

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
ارتباط با مدیریت
شماره همراه : 09129375123- 09125886210
شماره تلفن : 88465282-88382488
شماره فکس :88465282
آدرس کانال:
آدرس سایت: www.majidfarm.ir
پست الکترونیکی: majidposhtibani@gmail.com

مطلب پیشنهادی

روغن خالص شتر مرغ

روغن خالص شتر مرغ ، حتما تا به حال مطالب زیادی در مورد خواص شگفت …

شتر مرغ