مجموعه پروار بندان شما را به خرید بهترین محصولات شترمرغ دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

بهترین خریدار شتر مرغ زنده در تهران

فروش بهترین گوشت شتر مرغ

بهترین خریدار شتر مرغ زنده در تهران

یکی از مسائلی که باید  توجه داشت این است که بهترین خریدار شتر مرغ زنده در تهران فقط شامل شهر تهران نیست و لذا این مجموعه توانایی خرید شتر مرغ زنده را در سرتاسر کشور دارد . بنابراین تمام مزرعه داران و کسانی که در امر خرید و فروش شتر مرغ زنده فعالیت می کنند می توانند یکی از پتانسیل های فروش به مجموعه ما باشند .

در مورد بهترین خریدار شتر مرغ زنده در تهران لازم به ذکر است که یک شتر مرغ زنده سالم باید برای کشتار مشخصات ذیل داشته باشد . از نظر وزنی حداقل باید بالای ۸۰ کیلو گرم وزن داشته باشد و حداکثر وزن ۱۱۰ کیلو گرم می باشد . اگر پرنده زنده زیر ۸۰ کیلو گرم و یا بالای ۱۱۰ کیلو وزن داشته باشد ، این کیس مورد خوبی برای خرید و کشتار نمی باشد . زیرا پرنده زیر ۸۰ کیلو عملاً گوشت چندانی ندارد و نسبت ضایعات آن به گوشت قابل استفاده بسیار بالا می باشد و این موضوع باعث ضرر و زیان برای کشتار کننده و یا کشتارگاه خواهد بود .

بهترین خریدار شتر مرغ زنده در تهران
بهترین خریدار شتر مرغ زنده در تهران

توصیه ما این است که پرنده های زیر ۸۰ کیلو با خوراک بهینه و نگهداری مناسب و از گیری کنند و سپس اقدام به فروش آنها بشود و همینطور اگر وزن پرنده بالای ۱۱۰ کیلو گرم باشد ، این پرنده دارای چربی انباشته بسیار زیاد می باشد و این موضوع برای کشتار از دو جهت مشکل ایجاد خواهد کرد . اول اینکه پرنده پر چرب از نظر طعم و مزه گوشت چندان مناسبی ندارد و می‌ تواند به گوشت بوی بدی بدهد و برای بدن هم ضرر داشته باشد و از جنبه دیگر پرنده که چربی زیاد داشته باشد عملاً ضایعات بیش تری دارد و این موضوع باز نسبت ضایعات و به گوشت قابل فروش را بالا خواهد برد و در نتیجه امکان ضرر و زیان بسیار زیاد است .

یکی دیگر از شاخص های سالم بودن پرنده در حوزه بهترین خریدار شتر مرغ زنده در تهران ، ظاهر و پر بال حیوان می باشد . در واقع اگر پرهای پرنده مرتب سالم و به صورت سرحال دیده شود ، این نشانه خوبی مبنی بر صحت و سلامت این موجود می باشد و جالب است که بدانید پرنده هایی که دارای پر سالم می باشند معمولاً پوست خوبی را ارائه می‌دهند و این پوست قابلیت فروش را به راحتی دارد .

بهترین خریدار شتر مرغ زنده در تهران
بهترین خریدار شتر مرغ زنده در تهران

از جمله موارد دیگر ، توجه به ران ها و پشت کمر پرنده می باشد . یعنی هر چقدر قسمت پشت کمر پرنده یا همان قسمت دوکی شکل پرنده پر تر و گرد تر باشد در واقع این پرنده گوشت بهتری به نسبت استخوان ارائه می‌ کند و در نهایت ظاهر ران می‌ تواند در بزرگی و کوچکی پرنده نشان گر خوبی باشد . در واقع قسمت اتصال ران به بدن پرنده بیش ترین گوشت را دارد و هر چقدر این قسمت پهنای بیش تری داشته باشد و این پرنده برای کشتار آماده تر است .

نکاتی در مورد بهترین خریدار شتر مرغ زنده در تهران :

به دوستانی ڪه تصمیم به خرید جوجه دارند و تازه به این ڪار علاقه‌ مند شده‌اند باید گفت که ، نگهداری جوجه‌ هچری  نیاز به امڪانات بیش تری دارد . به فرض خرید جوجه سالم با ایمنی ڪافی مادری یا ناشی از واڪسن و جوجه زیر سه ماه . موضوع دیگر سالن با گرمایش مناسب است : شب ها سرد می شود و شوخی هم ندارد . همچنین تهویه مناسب سالن : گاز امونیاڪ در سالن می تواند منجر به صدمات شدید ریوی شود ڪوچڪ و بزرگ هم فرقی نمی ڪند . تراڪم پرنده در سالن و نظافت ڪف سالن : تراڪم نباید در حدی باشد ڪه شب تا صبح زیر پای پرنده خیس و سر شود . گاهی دیده شده یڪ پرنده روی گردن پرنده دیگر خوابیده و منجر به خفگی جوجه شده است .

بهترین خریدار شتر مرغ زنده در تهران
بهترین خریدار شتر مرغ زنده در تهران

بهترین خریدار شتر مرغ زنده در تهران باید توجه داشته باشد که :

جوجه ۱ماهه وزنش باید ڪم ڪم زیر ۴ڪیلو می باشد.

جوجه ۴۵ روزه بالای ۸ ڪیلو.

جوجه ۲ماهه بالای ۱۴ڪیلو.

تلفات بر اثر خوردن اب سرد.

تلفات بر اثر خوردن گل ناشی از باران.

ڪالری خوراڪ را بالا تر ببرید.

از ویتامین سی بیش تر استفاده ڪنید.

بیماری های شایع عبارت اند از انترو توڪسمی ، نیوڪاسل ، انفولانزا ڪه همگی واڪسن دارند . فراموش نڪنید برای نیوڪاسل از واڪسن زنده استفاده نشود . در موضوع بهترین خریدار شتر مرغ زنده در تهران خوب است که با انواع بیماری های شتر مرغ آشنا شویم تا همگام خرید از سالم بودن دام اظمینان بیش تری حاصل کنیم.

بهترین خریدار شتر مرغ زنده در تهران
بهترین خریدار شتر مرغ زنده در تهران

بیماری های مشترك شتر مرغ و طیور :

۱٫نیوكاسل ۲٫ آنفلوآنزا ۳-آبله ۴- رئوویروس  ۵- آد نو ویروس ۶- گامبورو ۷- كم خونی عفونی طیور ۸- سا لمونلوز۹- مایكوپلاسموز ۱۰- كمپیلوباكتریوزیس ۱۱- پاستورلوزیس ۱۲- كلامید یوزیس ۱۳- هیستومونیازیس ۱۴- كوكسیدیوز

بیماری مشترك شتر مرغ با اسب : آنسفا لیت اسب

بیماریهای مشترك شتر مرغ با گوسفند :

۱٫بیماری بورنا  ۲- تب كنگو و كریمه CCHF3 آنتروتوكسمی ۴- شاربن ۵- اریزیپل ۶- آنتریت های كالستر ید یایی( سپتیكوم – شوئی – كولینوم ) ۷- توكسوپلاسموز

بیماریهای مشترك شتر مرغ با گاو:

۱-BSE 2- شاربن ۳-CCHF  ۴- اریزیپل ۵- سل ۶- كریپتوسپورید یوز ۷- تریكو موناس ۸- توكسوپلاسموز

بیماریهای مشترك شتر مرغ با انسان :

۱-آنفلوآنزا ۲- آنسفا لیت اسب ۳-CCHF  ۴-BSE  ۵- سالمونلوز ۶- كمپیلوباكتریوزیس ۷- كلامید یوزیس ۸- شاربن ۹- اریزیپل ۱۰- سل ۱۱- مالاریا ۱۲- توكسوپلاسموز

مجید خیری

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: مجید خیری

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 09129375123

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

email icon ایمیل: majidposhtibani@gmail.com

مجموعه پروار بندان شما را به خرید بهترین محصولات شترمرغ دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید