مجموعه پروار بندان شما را به خرید بهترین محصولات شترمرغ دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • 12 + 3 =

تجارت پوست شترمرغ

تجارت پوست شترمرغ ، آن چیزی که روشن است این است که ارزیابی پوست های بدست آمده از پرندگان تغذیه شده با فرمولاسیون های استاندارد  در دامداری هایمان به طورقطع نشان داده است که توجه به تغذیه خوب خیلی بیشتر از توجه به تخم مرغ های ساده یا زنده نگه داشتن جوجه ها می باشد.

این مطالعه نشان می دهد که تغذیه مناسب بر روی سن رشد فولیکول و کیفیت پوست اثر می گذارد با تغذیه مناسب مزایای اقتصادی بیشتری وجود دارد پرورش پرندگان با این روش محصولات گوشتی بیشتری تولید می کند همچنین گوشت حاصل از ماهیچه های سریع رشد کرده نرم تر می باشد و رنگ و عطر بهتری دارد.

در تجارت پوست شترمرغ اولویت کارخانه های دباغی چرم و پوست ، خرید پوست شترمرغ از مزارعی است که در نگهداری و پرورش کمال دقت را داشته اند . بعد از دباغی ، چرم قابلیت صادرات را داشته باشد.خرید پوست شترمرغ نیز در سالهای اخیر افزایش یافته به گونه ای که خرید پوست شترمرغ به ازای هر عدد تا یک صد هزار تومان نیز رسیده است.ولی برای خرید پوست شترمرغ باید به نکاتی توجه شود از جمله تازگی ، عدم پارگی ، پر کنی و نگهداری خوب.

دباغی چرم و پوست شترمرغ  کار پیچیده ای است ولی باید توجه داشته باشید که برای به دست آوردن چرم مرغوب و قابل صادرات باید از مرحله تولید جوجه شترمرغ به پوست آن توجه داشت. در زمان پرورش نباید پوست دچار زخم شود و یا اینکه جوجه شترمرغ ها دچار کمبود غذایی شوند.در زمان کشتار نیز باید دقت شود با چاقو پوست شترمرغ پاره نشود همچنین بطورکامل کل پر ها کنده شود و پوست شترمرغ در شرایط مناسب نگهداری شود.

 

مجید خیری

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: مجید خیری

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 09129375123

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

email icon ایمیل: majidposhtibani@gmail.com

مجموعه پروار بندان شما را به خرید بهترین محصولات شترمرغ دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • 13 − 3 =
0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید