مجموعه پروار بندان شما را به خرید بهترین محصولات شترمرغ دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خرید شترمرغ زنده

گوشت شتر مرغ از کجا بخریم

در خرید شترمرغ زنده به صورت مستقیم و بدون واسطه ، امکان درخواست کارشناسی قیمت و کیفیت ، جلوگیری از فعالیت سود جویان و کلاهبرداران شناسایی این افراد و ممانعت فعالیت آن ها و همه این موارد دارای اهمیت زیادی است.زیرا در غیر این صورت می تواند موجب بروز مشکلات و خسارات جبران ناپذیری برای آینده این صنعت شود.همچنین با رعایت این اصول کلی این امکان را برای خریدار ایجاد می کند تا بتواند خریدی مطمئن و عالی و با بهترین قیمت را تجربه کند.

امروزه خرید شترمرغ زنده یکی از دغدغه های همیشگی افراد مرتبط با پرورش شتر مرغ می باشد زیرا در این صنعت عوامل بسیار مهم و پیچیده‌ای دخیل هستند که می تواند اثر مستقیم روی پرورش شترمرغ بگذارد مثلاً اگر جوجه های خریداری شده از نژاد خوب و یا قدرتمند انتخاب نشده باشند در آینده به هنگام رشد حتماً به مشکل بر خواهند خورد و در همین راستا جوجه های کم توان وزن  گیری کمتری پیدا می‌کنند و این موضوع باعث می‌شود که حتی در صورت به رشد رسیدن در سن مقرر نسبت به پرنده های دیگر از وزن کمتری برخوردار شوند علاوه بر همه این موضوعات نوع خوراک دهی نیز بسیار مهم می‌باشد چنانچه اگر خوراک مناسب و در زمان مناسب و در مقدار مناسب به پرنده داده نشود کماکان پرنده دچار سوء تغذیه شده و این موضوع هم می‌تواند در رشد حیوان اثر منفی بگذارد.

خرید شترمرغ زنده
خرید شترمرغ زنده

دوستان دقت نمایند که علاوه بر انتخاب نژاد مناسب و جوجه های قوی مسئله حمل و نقل یک موضوع بسیار مهم و قابل اهمیت می‌باشد چرا که جوجه ها در سنین پایین بسیار حساس و آسیب پذیر می باشند. بنابراین در گرمای تابستان و یا در سرمای زمستان برای حمل جوجه ها حتماً از ماشین‌های مناسب و مخصوص باید استفاده کرد.

نکته قابل توجه در خرید شترمرغ زنده این است که دمای مناسب برای جوجه ها بین ۲۲ تا ۲۵ درجه سانتی گراد می باشد . همچنین ماشین های حمل جوجه حتماً باید از تهویه مناسب برخوردار باشند. زیرا اگر تهویه مناسب نباشد ،پرندگان دچار سوء تنفس می شوند و این موضوع باعث مرگ و میر در جا و یا مردن پرنده ها در آینده نزدیک خواهد شد.

پس توجه به اینکه، چه نوع خودرویی برای حمل پرندگان انتخاب می شود بسیار حائز اهمیت می باشد. پرنده های بزرگ خودروی مخصوص دارند و جوجه های کوچک خودرو مخصوص به خود لازم است برای هر کدام از این دو مورد خودروی مورد نظر را انتخاب نمایید.

امیدواریم در این شرایط سخت خدمتی در این حوزه انجام شود و فعالین در صنعت خرید شترمرغ زنده بتوانند به سهولت و بدون افت کیفیت دام ، شترمرغ زنده را تهیه کنند تا پس از کشتار با بهترین قیمت و مرغوب ترین گوشت به دست مصرف کنندگان گرامی برسانند.

خرید شترمرغ زنده
خرید شترمرغ زنده

نحوه گرفتن مجوز پرورش:

روش و ترفند های اخذ مجوز پرورش شترمرغ، نخستین گامی است که در خرید شترمرغ زنده این مکان را به فعالان و علاقه مندان می دهد تا کار خود را با اطمینان خاطرو اعتماد کامل شروع کنند.نحوه گرفتن و دریافت  اصولی برای پرورش شترمرغ شامل مواردی است که بدان اشاره می شود. مهم ترین نکته برای موفقیت در فروش و خرید شترمرغ زنده موافقت اصولی پرورش شترمرغ است. جهت دریاف کردن موافقت اصولی کلیه اشخاص حقیقی و حقوقی علاوه بر رعایت کردن ضوابط تخصصی و بهداشتی باید مدارکی کامل که در زیر ذکر می شود را به سارمان نظام مهندسی ارائه کرد.

۱٫عکس شناسنامه ۲٫ عکس آگهی تاسیس شرکت البته برای اشخاص حقوقی ۳٫ عکس اساس نامه شرکت (برای اشخاص حقوقی) ۴٫ عکس کارت پایان خدمت ۵٫ عکس کارت ملی ۶٫دو قطعه عکس ۷٫تکمیل فرم تقاضای صدور پروانه موافقت اصولی ۸٫نقشه مکان مورد نظر و البته مهرشده توسط مهندس ناظر ۹٫تکمیل فرم پروانه بهداشتی موافقت اصولی ۱۰٫جهت گرفتن موافقت اصولی نیاز به دریافت استعلام از دیگر دستگاه های اجرایی ندارد.

مراحل صدور موافقت اصولی شامل:

۱٫فرم درخواست به همراه دیگر مدرک های مورد نیاز به واحد استانی سازمان نظام مهندسی و یا شهرستان مورد نظر را تکمیل و ارائه دهید.۲٫ارسال درخواست به همراه سایر مدارک مورد نیاز به واحد استانی یاشهرستانی مورد نظر سازمان نظام مهندسی توسط متقاضی.۳٫ثبت درخواست و تشکیل پرونده توسط واحد های استانی و یا شهرستانی ۴٫تعیین کردن مهندس ناظر و همچنین اعلام زمان بازدید به متقاضی توسط واحد استانی و غیر استانی سازمان نظام مهندسی. ۵٫بازدید کردن از محل اجرای طرح و ارائه گزارش به وسیله مهندس ناظر واحد استانی.

۶٫ارسال درخواست متقاضی به همراه نقشه محل احداث پروژه به واحد های استانی . ۷٫بازدید توسط مهندس ناظر سازمان نظام دامپزشکی استان و یا شهرستان ۸٫صدور مدرک موافقت اصولی با امضا ریاست نظام مهندسی استان و تحویل به متقاضی. ۹٫تبصره (درصورتی که متقاضی درخواست تامین زمین از منابع ملی یا سایر اراضی دولتی داشته باشد.) ۱۰٫موضوع مطابق با سیاست های اعلام شده به مدیریت امور اراضی استان ، اعلام و درصورت موافقت و واگذاری زمین،نسبت به بازدید کارشناسی از محل و سایر اقدامات بعدی انجام می گیرد.

خرید شترمرغ زنده
خرید شترمرغ زنده

موافقت صادره شده جهت پرورش شترمرغ به سه دسته تقسیم می شود:

الف)موافقت اصولی شترمرغ: شامل گله مادر و جوجه کشی تخم شترمرغ

ب)موافقت اصولی شترمرغ مادر با گله: این موافقت اصولی شامل گله مادر و جوجه کشی و همچنین گله تولیدی توسط گله مادر می باشد.

پ)موافقت اصولی شترمرغ پرواری: شامل نگهداری جوجه تا سن کشتار (حدودا ۱ سالگی) است.لازم به ذکر است که ملاک صدور پروانه مادر فقط پرنده ماده نبوده و نیازی به ذکر  پرنده نر نمی باشد.

نحوه شناسایی جوجه شترمرغ سالم:

بهترین و ساده ترین راه ممکن برای شناسایی جوجه شترمرغ های سالم ،دیدن ظاهری آن ها و نحوه حرکت این پرنده های دوست داشتنی می باشد .لازم به ذکر است پرنده های سالم رفتن به صورت موازی و مداوم قدم بر می دارند و هیچ گونه حرکت اضافی و یا کج شدگی بدن از خود نشان نمی‌دهند.

خرید شترمرغ زنده
خرید شترمرغ زنده

جوجه شترمرغ های سالم ،معمولاً پرهای تمیز و براق و مرتب دارند. به هنگام دویدن سرعت زیادی دارند و وقتی به آنها نزدیک می شوید سعی می‌کنند از شما دور می‌کنند و به سرعت فرار می کنم و بر عکس جوجه شترمرغ های مریض وقتی به آنها نزدیک می‌شوید فرار نمی‌کنند و قدرت دوندگی کمی دارند . چه بسا در هنگام دویدن پاهای خود را کج گذاشته و حالت لنگ از خود نشان می‌دهند.

از دیگر نشانه‌های جوجه‌های سالم این است که وزن گیری مناسب دارند و در طول دوره رشد در ماه های مختلف و وزن استاندارد را گرفته و به صورت کامل رشد می کند. در واقع ، پشت جوجه شترمرغ های سالم باید به صورت دو پیشه که و تو فر باشد و استخوان پشت به هیچ عنوان دیده نشود و یا در ظاهر حسن کنیم که از پشت پرنده لاغر شده است.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

مجید خیری

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: مجید خیری

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 09129375123

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

email icon ایمیل: majidposhtibani@gmail.com

مجموعه پروار بندان شما را به خرید بهترین محصولات شترمرغ دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید