مجموعه پروار بندان شما را به خرید بهترین محصولات شترمرغ دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خرید شترمرغ پروار زنده

فروش عمده محصولات شتر مرغ

در حوزه خرید شترمرغ پروار زنده لازم به ذکر است که هرچقدر جوجه ها در مزارع هنگام بزرگ شدن از شرایط بهتری برخوردار باشند ، به همان نسبت پرنده برای خرید و کشتار بهتر می باشد . در خرید شترمرغ پروار زنده نکاتی وجود دارد که حائز اهمیت می باشد . برخی از این نکات عبارتند از: وزن مساعد و مطلوب برای شتر مرغ که این وزن ۸۰ الی ۹۰ کیلو گرم می باشد . همچنین کیفیت نژاد و سالم بودن پرنده نیز اهمیت دارد . و نکته دیگر این که سن مناسب برای کشتار این پرنده از ۶ ماه تا ۹ ماهگی می باشد البته در صورت وزن گرفتن مناسب پرنده.

در خصوص خرید شترمرغ پروار زنده این مجموعه در نظر دارد با کیفیت ترین شتر مرغ های پروار را تهیه نماید و در کشتارگاه کشتار کند و به بهترین نحو به دست مشتریان عزیز برساند . این کشتارگاه آمادگی دارد تا شتر مرغ های پرواری شما را خریداری نماید . بهترین وزن برای خرید شتر مرغ از نظر این کشتارگاه مثبت ۸۵ کیلو گرم می باشد . وزن کمتر از ۸۵ کیلوگرم برای مشتریان و همچنین مغازه داران به صرفه نمی باشد . چراکه وقتی میزان استخوان آن بیش تر می ‌شود و یا چربی آن بیش تر از گوشت آن می شود که این برای مغازه داران صرفه اقتصادی ندارد .

خرید شترمرغ پروار زنده
خرید شترمرغ پروار زنده

با توجه به خرید شترمرغ پروار زنده توسط این کشتارگاه بهتر است مزرعه داران عزیز بدانند که جیره شتر مرغ پرواری و مولد کاملاً دو چیز مجزا از هم می باشد و در هنگام خرید مشخص می شود که کدام مزرعه دار غذای بهتری را به پرنده داده به جهت این که بتوانند با گوشت بهتری آن ها را پروار کنند.

چنانچه پرورش‌ دهندگان عزیز با پایه و اساس این فن و صنعت آشنا باشند و به کار خود وارد باشند ، می توانند از تک تک اصول ‌های این تجارت سودآوری کنند . هرچند همان قدر که سود آور است سختی و زحمت بسیار زیادی دارد . ولی سختی آن به میزان دقیق بودن و نکته سنجی عزیزان می باشد . هرچقدر جیره این حیوانات دقت به عمل آید و یا محیط یا فضای پرورش شتر مرغ مناسب باشد و دمای آن ها در هنگامی که جوجه شتر مرغ هستند حتماً مراقبت شوند ، به خوبی بزرگ می شوند . هر چقدر میزان تلفات در شتر مرغ های پرواری کم تر باشد صاحب مزرعه می تواند بیش ترین سود را به دست بیاورد.

خرید شترمرغ پروار زنده
خرید شترمرغ پروار زنده

پرواربندان عزیز می توانند به صورت گروهی توسط کشتارگاه صنعتی فجر حمایت شوند از جمله اینکه مزرعه داران همزمان با هم با این مجموعه قرارداد ببندند و پروار خود را به طور کلی به ما بفروشند این مجموعه ضمانت خرید شترمرغ پروار زنده شما را از زمانی که جوجه است را به شما می دهد . فقط مزرعه داران عزیز دقت نمایند که در زمان جوجه کشی تجهیزات جوجه کشی را به طور کامل داشته باشند و همچنین در جیره غذایی شتر مرغ بسیار دقت کنند و این که خرید شترمرغ پروار زنده در این مجموعه فقط از شتر مرغ داران مجوز دار است ؛ کشتارگاه صنعتی فجر با مجوز دامپزشکی و بهداشت کار می ‌کند . لذا حتماً شتر مرغ پرواری را از مزارعی خرید می کند که دارای مجوز باشند . البته بیش ترین مجوز مد نظر ما همان مجوز حمل شتر مرغ از اداره دامپزشکی شهر شما می باشد.

پرواربندان عزیز لازم است بدانید جهت پرورش شتر مرغ نیازمند سرمایه می باشید . سرمایه نقدی می ‌تواند پشتیبان بسیار مهمی برای راه اندازی کارتان باشد و این سرمایه نقدی را جهت خرید جیره دارو حقوق کارگر یا کارشناس فنی و دامپزشک می باشد . همچنین نیازمند زیرساخت ها و تاسیسات و زمین هم هستید که در برخی از شهرها و روستاها خود پرواربندان از قبل این زمین را آماده دارند . ولی برخی باید حتماً آن را خریداری نمایند .

خرید شترمرغ پروار زنده
خرید شترمرغ پروار زنده

 مطلب بسیار مهم دیگری برای پروار شتر مرغ و خرید شترمرغ پروار زنده آموزش آن می باشد . حتماً باید به جز تجربه آموزش یا کارآموزی و کمک گرفتن از مشاوران زبده را انجام دهند . چرا که شما اگر سرمایه کافی را داشته باشید ولی آموزش لازم را ندیده باشید حتما دربزرگ کردن آن ها از مرحله جوجه شتر مرغ تا ۶ ماهگی الی ۹ ماهگی به مشکلات عدیده‌ا ی برخورد می‌ کنیم و ناگهان به صورت یکجا تمام سرمایه خود را از دست می دهید . لذا بحث سرمایه و آموزش در پرورش شتر مرغ لازم و ملزوم یک دیگر می‌ باشد.

بهتر است بدانید که حدود ۷۰ درصد از کل هزینه شتر مرغ را جیره غذایی آن تشکیل می دهد و دوستان پرو آروند در محاسبات مالی خود باید بیش تر این درخت را انجام دهند تا در خصوص تهیه غذا تا آخر دوره به مشکل و نخورند . همچنین در ابتدای کار باید هزینه چند ماه کارگر را هم کنار گذاشت ؛ این پرنده نیازمند واکسیناسیون هم می باشد که پرواربندان عزیز دقت بفرمایند هزینه های تهیه واکسن و تزریق آن توسط کارشناس فنی یا دامپزشک را در نظر بگیرند . خرج های جانبی کوچکی هم مانند هزینه آب و برق و گازی که در مزرعه مصرف می‌ شود هم حائز اهمیت می‌ باشد . این مجموعه با بهترین قیمت به طوری که رضایت کامل شما پرواربندان عزیز را جلب نماییم خرید شترمرغ پروار زنده را انجام می دهد . جهت ارتباط با ما با شماره های پایین صفحه تماس بگیرید.

مجید خیری

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: مجید خیری

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 09129375123

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

email icon ایمیل: majidposhtibani@gmail.com

مجموعه پروار بندان شما را به خرید بهترین محصولات شترمرغ دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید