مجموعه پروار بندان شما را به خرید بهترین محصولات شترمرغ دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خرید شتر مرغ پرواری به صورت نقد

بهترین خریدار شتر مرغ زنده در تهران

خرید شتر مرغ پرواری به صورت نقد

در حال حاضر خرید شتر مرغ پرواری به صورت نقد یکی از دغدغه های همیشگی پرورش دهندگان شتر مرغ می باشد . مجموعه ما با سابقه طولانی در زمینه خرید شتر مرغ پرواری به صورت نقد می تواند به صورت تضمینی و با بهترین قیمت روز از شما پرورش دهندگان محترم اقدام به خرید نماید .

در بحث خرید شتر مرغ پرواری به صورت نقد پیچیدگی ها و عوامل بسیار مختلفی دخیل هستند . مثلاً مسافت جغرافیایی بین کشتارگاه و مزرعه پرورش شتر مرغ همیشه می تواند مشکلات خاصی را به وجود بیاورد در این مورد حمل و نقل شتر مرغ به وسیله کامیون های مخصوص می تواند راهکار بسیار مناسبی باشد .

خرید شتر مرغ پرواری به صورت نقد
خرید شتر مرغ پرواری به صورت نقد

اما متاسفانه بسیاری از پرورش دهندگان مجبور هستند برای فروش پرنده های خود اقدام به استفاده از کامیون های غیر استاندارد به نمایند . که این موضوع ضرر و زیان های زیادی را به خریدار خواهد زد . مثلاً در مورد حمل شتر مرغ با کامیون های غیر استاندارد همین بس که بدانیم در طول مسیر بسیاری از پرنده ها تلف می شوند ، یا اگر زنده بمانند در زیر دست و پای پرنده های دیگر پرنده ها له می شوند و پر پوست خود را از دست می‌دهند و این موضوع باعث افت کیفیت بسیار زیاد گوشت شتر مرغ خواهد شد .

لکه های خونی و کبود می تواند مشتریان را از مصرف این نعمت الهی محروم بکند . حال در نظر بگیرید که ضربه خوردن پرنده می تواند پوست و را از چرخه مصرف خارج کند و پر پرنده هم کلا از بین برود . حال شما تصور کنید که یک ماشین با این وضعیت بخواهد سفارش خریداری شده را به محل کشتارگاه حمل کند در این حال مطمئناً ضرر و زیان متوجه خریدار و یا کشتارگاه می باشد . زیرا به صورت عرف فروشندگان در ابتدا مبلغ پرنده های خود را دریافت می کنند و دیگر کاری به این ندارند که آیا پرنده ها زنده و یا ناقص به محل کشتارگاه می رسند یا خیر .

خرید شتر مرغ پرواری به صورت نقد
خرید شتر مرغ پرواری به صورت نقد

از طرف دیگر به علت دوری راه همیشه این خطر وجود دارد که خریدار پرنده را از پرواربند تحویل بگیرد و مبلغ آن را به ایشان نپردازد این موضوع وقتی شدید تر می شود که فاصله بین مبدأ و مقصد طولانی و زیاد باشد . حالا با توجه به این که بیش تر پرنده های فروشی در استان های خراسان می باشد و کل کشور مجبور به خرید از این مکان هستند مسافت راه خود یک  معضل جدید به وجود می آورد .

خرید شتر مرغ پرواری به صورت نقد
خرید شتر مرغ پرواری به صورت نقد

و اما بد ترین معضل در پیچ و خم بوروکراسی اداری توسط صادر‌ کنندگان مجوز حمل به وجود می‌آید و بارها دیده شده است که یک مزرعه دار مجبور است برای اخذ مجوز هم چند ماه در ادارات مختلف دامپزشکی رفت و آمد کند این موضوع متاسفانه باعث می شود که افراد و فروشندگان به حمل قاچاق شتر مرغ توجه بیش تری نشان بدهند البته در نهایت ضرر و زیان این موضوع به کل جامعه منتقل خواهد شد .

مراقبت های جوجه شتر مرغ از هچری (روز های اولیه زنرگی پرنده ) تا ادامه پروار :

۱) سه روز اول ، به ترتیب :

ضدعفونی بند ناف با استفاده از اسپری آنتی بیوتیک (OTC, CTC)

دسترسی به دان آماده تمام وقت و آب شکر ۵ درصد به مدت ۶ ساعت

الکتروویت + آب

مولتی ویت یا آدویت

۲) روز سوم و چهارم :

آنتی بیوتیک ( لینکوپک ، فلورفنیکل ، انروفلوکسازین )

[ دمای سالن از روز اول ۳۵ درجه تنظیم شود و هر روز ۱ درجه کاهش یابد تا در ۵-۷ روزگی به ۳۰ درجه برسد . در ادامه هر پنج روز یک درجه دما کاهش یابد. ]

تنظیم دما بستگی به رفتار جوجه و احساس راحتی جوجه در هر دمایی دارد .

۳) روز ۵ تا ۲۱ روزگی :

پروبیوتیک تجاری یا پروبیوتیک های جایگزین طبیعی ( پنیر، ماست )

استفاده از ویتامین ها در یک توالی ( مولتی ویت ، الکتروویت ، آدویت )

۴) روز ۲۱ تا ادامه پروار :

اسیدیفایرها

مصرف توالی ویتامین ها به صورت یک روز در میان

خرید شتر مرغ پرواری به صورت نقد
خرید شتر مرغ پرواری به صورت نقد

در بحث خرید شتر مرغ پرواری به صورت نقد باید توجه داشت که به صورت طبیعی شتر مرغ در طی مسیر افت وزن پیدا خواهد کرد و این بدان معنا می باشد که باسکول مبداء با بازگل مقصد به صورت میانگین در هر پرنده ممکن است بین ۳ تا ۸ کیلو تفاوت داشته باشد . یعنی هر چقدر میزان مسافت طولانی تر باشد و یا اینکه پرنده قبل از بارگیری اگر خورد و خوراک خورده باشد . ‌می تواند اختلاف وزن مبدا و مقصد بیش تر بشود .

لازم به ذکر است که معمولاً پرنده ها در طی مسیر حمل و نقل بیش تر مایعات اضافی و کود خود را از دست می‌دهند و این به معنی کم شدن وزن گوشت آن ها نیست اما باید توجه داشت که باسکول های مبدا و هم مقصد از نظر دقت مشکلی نداشته باشند . زیرا در این صورت یا خریدار و فروشنده قطعاً متضرر خواهند شد .

مجید خیری

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: مجید خیری

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 09129375123

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

email icon ایمیل: majidposhtibani@gmail.com

مجموعه پروار بندان شما را به خرید بهترین محصولات شترمرغ دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید