مجموعه پروار بندان شما را به خرید بهترین محصولات شترمرغ دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروش اینترنتی عمده روغن شترمرغ

فروش اینترنتی عمده روغن شترمرغ

در فروش اینترنتی عمده روغن شترمرغ لازم به ذکر است که این محصول از خواص و ویژگی های منحصر به فردی برخوردار می باشد . آیا می دانید روش مصرف روغن شتر مرغ چگونه است ؟ آیا از روش نگهداری صحیح روغن‌ شتر مرغ مطلع هستید ؟ آیا ویژگی ها و خواص معجزه ‌آسای این محصول را می دانید ؟ در ادامه به تمامی پرسش ها پاسخ داده خواهد شد و گفتنی است که جهت سفارش این محصول و فروش اینترنتی عمده روغن شترمرغ با کلیک کردن بر روی نوار پایین صفحه با ما تماس بگیرید و سفارش خود را توسط تیم فروش ثبت کنید . روغن های ارائه شده توسط مجموعه ما در فروش اینترنتی عمده روغن شترمرغ کاملا طبیعی و ارگانیک می باشد و از تولید به مصرف به دست مصرف کننده خواهد رسید و همین موضوع در پایین بودن قیمت ها و مناسب تر بودن قیمت نسبت به همه جا تاثیر به سزایی خواهد گذاشت . چرا که واسطه ای وجود ندارد و فروش به صورت مستقیم و دست اول می باشد . روغن شتر مرغ اگر اصل باشد ، بسیار خاصیت دارد و تاثیر آن در کوتاه مدت قابل مشاهده می باشد .

فروش اینترنتی عمده روغن شترمرغ
فروش اینترنتی عمده روغن شترمرغ

 این محصول هم خاصیت درمانی دارد و هم خاصیت زیبایی دارد به خصوص در این دوران که دست ها را به صورت متداول می شوید یا به آن ها الکل می زنید، برای حفظ رطوبت طبیعی دست از این محصول استفاده شود و جالب است بدانید که روغن شتر مرغ ریز مولکول ترین روغن می باشد و همین موضوع باعث می شود که جذب آن به سرعت و به خوبی انجام  بشود ؛ تمامی روغن های تولیدی ما در فروش اینترنتی عمده روغن شترمرغ از چربی سینه شت رمرغ می باشد که بهترین چربی شتر مرغ به حساب میاید می باشد که در درمان پادرد و کمر درد وسوختگی و بریدگی و تقویت و ترمیم پوست و مو و…..‌ بسیار ماثر است.

در حقیقت روغن شتر مرغ رازی از رازهای آفرینش است چرا که تنها روغن ریزمولکولی است که هم در تسکین و مدیریت درد و هم در امداد رسانی و بازسازی پوست مورد استفاده قرار می گیرد. اثر بخشی روغن شتر مرغ بستگی به عوامل متعدد از جمله سن،وزن ونیاز بیمار دارد. به افرادی که از خشکی بیش از حد پوست رنج می برند و پس از استحمام دچار خارش پوست می شوند در مجموعه فروش اینترنتی عمده روغن شترمرغ  توصیه می گردد پس از هر بار استحمام صورت و دست های خود را با روغن شترمرغ به خوبی  چرب کنند.

فروش اینترنتی عمده روغن شترمرغ
فروش اینترنتی عمده روغن شترمرغ

روش استفاده صحیح از روغن در حوزه  فروش اینترنتی عمده روغن شترمرغ :

اگر این روغن بر اثر قرار گرفتن در جای خنک سفت شد ، ابتدا آن را در آب گرم قرار داده و بعد چند قطره از آن را به روی قسمت مورد نظر ماساژ دهید . پس از این کار، چربی پوست شما از بین می‌ رود و فقط رطوبت آن روی پوست باقی می ‌ماند. می‌ توانید این کار را چند بار در روز انجام دهید . تنها یک قطره از آن کافی است و پوست را به خوبی پوشش می ‌دهد. خالص‌ ترین نوع این روغن ، زرد رنگ است.

 از این روغن می‌توانید به عنوان کرم شب نیز استفاده کنید . این روغن را در دمای بالا و یا در برابر نورخورشید قرار ندهید . روغن شتر مرغ موثر در ایجاد آرامش یکی از موثر ترین روغن‌ های درمانی جهان است که به علت ریز مولکول بودن ( به بیان دیگر اندازه مولکول‌های روغن شتر مرغ شبیه و هم سایز مولکول‌های چربی پوست بدن انسان است ) با سرعت فوق العاده ای پخش و از طریق منافذ پوست کاملا جذب می شود.  شواهدی مبنی بر منفعت‌های شگفت انگیز روغن شتر مرغ ‏در ایجاد آرامش و راحتی حاصل از مصرف آن در درمان خارش‌های پوستی و ناراحتی‌های دیگری مثل ‏موارد آفتاب سوختگی – تاول – خشکی پوست و لبها – بریدگی پوست – سوختگی پوست – قانقاریا – ‏کوفتگی ماهیچه ای و سائیدگی پوست در فروش اینترنتی عمده روغن شترمرغ  وجود دارد.

فروش اینترنتی عمده روغن شترمرغ
فروش اینترنتی عمده روغن شترمرغ

در ادامه شش ویژگی و خاصیت شگفت انگیز این محصول را ذکر می کنیم :

۱) تسکین دهنده قوی برای درد پا و کمر

۲) بر طرف کننده خشکی پوست

۳) ترمیم سوختی و بر طرف کننده سوزش ناشی از سوختگی

۴) تقویت و نرم کننده موی سر

۵) بر طرف کننده سریع عرق سوزی در کودکان و بزرگسالان

۶) مصرف کردن چربی شترمرغ به صورت خوراکی که جزء روغن حیوانی شناخته میشود باعث بالا رفتن توان جسمی و کاهش چربی خون و کسلی میشود .

همیشه سالم و پاینده باشید

فروش اینترنتی عمده روغن شترمرغ
فروش اینترنتی عمده روغن شترمرغ

فوايد روغن شترمرغ بر زيبايي!

ایرانیان و رومی های باستان از روغن شتر مرغ به دو منظور زیبایی و دارویی در درمان زخم و سوختگی استفاده می کردند. روغن شتر مرغ اثبات کرده است که این روغن جهت کاهش التهاب ،درد، التیام و بازسازی پوست بسیار مفید است. روغن شتر مرغ به علت دارا بودن اسید های چرب ضروری امگا ۳و۶و۹ که مورد نیاز بدن انسان است. این اسید های چرب برای تقسیم ، بهبود و رشد سلولی پوست لازم است.

 روغن شتر مرغ یکی از شگفت انگیز ترین روغن های جهان است که به علت ریز مولکول بودن تقریبا شبیه اسید های چرب در پوست انسان است و نیز به جهت دمای ذوب پایین با سرعت فوق العاده ای بدون چربی دادن به پوست ، جذب بدن می شود و منافذ پوست را مسدود نمی کند . لازم به ذکر است روغن شتر مرغ غنی از اکسیژن است و به همین علت است که در محل مورد استفاده و یا صدمه دیده باعث افزایش گردش جریان خون می شود. 

فروش اینترنتی عمده روغن شترمرغ
فروش اینترنتی عمده روغن شترمرغ

 زیبایی و بازسازی پوست: می دانید که به طور معمول هیچ درمانی برای بیماریهای پوستی شناخته شده از قبیل اگزما و پسوریازیس وجود ندارد اما این بیماریها می توانند با مصرف روغن شتر مرغ بهتر مدیریت شوند و با توجه به سه عامل سن، وزن و نیاز بیمار اثر بخشی روغن جهت بازسازی پوست و نفوذ عمقی در بین لایه های پوست که هر کدام وظیفه ای خاص به شرح زیر به عهده دارند حدود ۷۵ روز زمان لازم است و باید با در نظر گرفتن ۳ عامل کلیدی فوق هر کسی دوز مصرف خود را مشخص کند.

 – برای از بین بردن جوش های صورت به مدت ۳-۲هفته روزی یک مرتبه پس از شست و شو با صابون های غیر محرک، روغن شترمرغ به خوبی در حدود یک دقیقه  روی پوست مالیده شود. لکه های پوستی زمان بیشتری برای بهبود نیاز دارند.

  _  برای ترک های پاشنه و کف پا روزی دو بار (به خصوص یک مرتبه قبل از خواب ) روغن شترمرغ به خوبی مالش داده شود. حد اکثر در طی سه روز اثرات آن مشهود خواهد بود.

– استفاده از روغن شترمرغ بر روی خراشیدگی ها و زخم های پوستی  و سوختگی ها روزی سه مرتبه در طی یک هفته تاثیر بسیار مطلوبی در التیام داشته و اثر زخم بسیار کمتری به جا می ماند.

فروش اینترنتی عمده روغن شترمرغ
فروش اینترنتی عمده روغن شترمرغ

_   برای جلوگیری از اثرات زیانبار انواع محصولات آرایشی که عمدتاً از مواد مصنوعی و گهگاه حساسیت زا تولید شده اند توصیه می گردد قبل از خواب و پس از شست و شوی صورت ، روغن شترمرغ به خوبی روی صورت مالیده شود.

_ افرادی که از درد در ناحیه مچ دست رنج می برند ، نظیر کارگرانی که کارهای تکراری با دست انجام می دهند و یا کاربران کامپیوتر و تایپیست ها و بیماران مبتلا  به روماتیسم و درد های کمر و زانو روزانه سه مرتبه روغن شترمرغ را هر بار به مدت سه دقیقه روی ناحیه درد به خوبی مالش دهند. اثرات تسکینی در طی سه تا هفت روز بسته به شدت درد ظاهر خواهد شد.

فروش اینترنتی عمده روغن شترمرغ
فروش اینترنتی عمده روغن شترمرغ

– ورزشکاران و افرادی که دچار کوفتگی  و کشیدگی عضلانی و یا کشیدگی و التهاب تاندون ها و لیگامنت ها شده اند برای تسکین درد روزی دو مرتبه باید ناحیه را به خوبی و حداقل به مدت پنج دقیقه با روغن شترمرغ مالش دهند و این کار را تا حدود یک هفته ادامه دهند. انجام این کار در هنگام شب و قبل از خواب و بستن ناحیه مذکور با باند کشی نتایج بهتری در پی دارد.

نکته آخر : روغن شتر مرغ لایه بردار و جوان کننده پوست و صاف کننده خطوط چروکيده پوست است.

مجید خیری

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: مجید خیری

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 09129375123

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

email icon ایمیل: majidposhtibani@gmail.com

مجموعه پروار بندان شما را به خرید بهترین محصولات شترمرغ دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید