شتر مرغ
جمعه , دسامبر 4 2020
خانه / شتر مرغ / فروش پر شتر مرغ با کیفیت
فروش پر شتر مرغ با کیفیت
فروش پر شتر مرغ با کیفیت

فروش پر شتر مرغ با کیفیت

فروش پر شتر مرغ با کیفیت

در فروش پر شتر مرغ با کیفیت باید گفت که از پر این حیوان در صنایع مختلف استفاده می‌ شود و کاربرد های زیادی دارد . از جمله  در صنعت مد و لباس ، که امروز دیده می‌ شود در مدت های اروپایی و آمریکایی از پر شتر مرغ به عنوان تزیینات در لباس‌ ها استفاده می گردد و یا استفاده در داستر و یا گردگیر از دیگر کاربرد های آن می باشد . از شاه پرهای شتر مرغ که زیبا تر و بلند تر می باشد استفاده های تزیینی بیش تری می شود . مثلاً برای تزیین تالارهای پذیرایی ، چراغ خواب و آباژور ، یا پایه های تزیینی و علامت های ویژه محرم و …

کیفیت پر:

درآمد حاصل از پر به شرایط و کیفیت پرها وابسته است . شرایط پرها بر هزینه های فرآوری و قیمت تاثیرگذار می باشد . پرهای با آسیب زیاد باید قبل از فروش حذف شوند ، در حالی که پرهای کثیف می تواند شسته شود . پوسیدگی و آسیب های شپش نیز تا حد زیادی شرایط پر را تحت تاثیر قرار می دهد . برنامه کنترل شپش می‌ تواند قیمت پر را تضمین نماید . جهت جلوگیری از شرایط ساییدگی و پارگی ، مرطوب بودن و کثیفی پرها باید از حصارها و تراکم وجیره مناسب استفاده شود . پرها نیز باید به طور منظم به صورت اسپری شسته شوند .

فروش پر شتر مرغ با کیفیت
فروش پر شتر مرغ با کیفیت

در حوزه فروش پر شتر مرغ با کیفیت لازم به ذکر است که بهترين محصول شتر مرغ ،پراین دام می باشد. كيفيت پرهاي شتر مرغ كاملا منحصر به فرد است . حتي پيشرفته ترين فن آوري قادر به تقليد از زيبايي ، لطافت و مواجي طبيعي پر شتر مرغ نيست . همچنين هيچ ابزاري به واسطه خاصيت توليد الكتريسيته ساكن مانند پر شترمرغ ، كارايي لازم براي نظافت را ندارد . از پرهاي با كيفيت عالي در ساخت لوازم تزييني ،كلاه و لباس استفاده مي شود . ساير انواع پرها براي تميز كردن ماشين آلات و تجهيزات ظريف و گردگيري مورد استفاده قرار مي گيرند .

موضوع جالب دیگر در مورد فروش پر شتر مرغ با کیفیت این است که صد ها سال پیش در کشور های آفریقایی ، شتر مرغ را فقط برای پر های زیبای آن شکار می کردند و بعدها به این نتیجه رسیدند که گوشت شتر مرغ نیز لذیذ و پر خاصیت و عالی می باشد به طوری که امروزه فروش گوشت آن از پر بیش تر شده است . اما پر شتر مرغ نیز بسیار زیبا و پرکاربرد و نرم و لطیف می باشد جالب است بدانید که : اولین جارودستی در آفریقای جنوبی از پر شتر مرغ ساخته شد . در انگلیس قدیم ، استفاده از این پر در لباس‌ ها سمبلی از شأن ، مقام و پول بود که امروزه نیز مد به همان سمت برگشته است . در صنعت اتومبیل‌ سازی نیز از این پرها ، در مرحله پایانی رنگ‌ آمیزی ماشین استفاده می‌ شود .

فروش پر شتر مرغ با کیفیت
فروش پر شتر مرغ با کیفیت

پر شتر مرغ که معمولاً هر سال 2 بار از بدن پرنده چیده می شود جمعاً در سال حدود یک کیلو گرم پر استحصال می شود . که هر کیلوگرم آن 1000 دلار در بازارهای جهانی خرید و فروش می شود که از این پرها در کارهای زینتی و یا تهیه جاروهای گران قیمت استفاده می شود . همچنین در فروش پر شتر مرغ با کیفیت باید بدانید که پر شتر مرغ علاوه بر گرد و غبار معمولی به علت داشتن خاصیت الکترواستاتیک قادر است تمام ذرات را به خود جذب کند .

در مورد فروش پر شتر مرغ با کیفیت می‌ توان گفت كه به غیر از گوشت محصولات دیگر شترمرغ نیز مثل پوست ، پر و تخم آن از ارزش اقتصادی زیادی برخوردار است.  از پوست شتر مرغ چرمی با كیفیت بالا تولید می‌شود كه از چرم گاو محكم ‌تر و مقاوم‌ تر است و در عین حال قابلیت ارتجاعی بیش تری دارد .  در بعضی از كشورها ، شتر مرغ نه تنها برای تامین گوشت بلكه برای استفاده از چرم مرغوبش پرورش داده می‌ شود . چرم شتر مرغ با استحكام مطلوبی كه دارد به منظور ساخت كیف ، كفش ، كمربند و … مورد استفاده قرار می‌ گیرد . پر شتر مرغ ، تنها پرعاری از الكتریسته ساكن می باشد كه در صنایع نساجی و دوخت لباس از آن استفاده می‌ شود.

فروش پر شتر مرغ با کیفیت
فروش پر شتر مرغ با کیفیت

همچنین مطلب بسیار جالب دیگر در فروش پر شتر مرغ با کیفیت  ژنرال هاي رومي كلاه خودهاي رزمي خود را با پرهاي شترمرغ، به عنوان نشانه اي از رهبري (فرماندهي) مي آراستند . همسران آن ها خود را با پرهاي شتر مرغ به عنوان سلطنتي مي آراستند و در كارهاي روزمره سوار برشتر مرغ مي شدند . پوسته تخم شتر مرغ در غارهاي چين كشف شد كه متعلق به 2500 سال قبل است كه توسط انسان ها مورد استفاده واقع مي شدند . شواهدي بدست آمده كه پيشنهاد مي كند كه بوشمن هاي اوليه در افريقاي جنوبي اين پرندگان بزرگ را براي گوشت شكار مي كردند . از پوسته هاي شتر مرغ به عنوان ظروف آب استفاده مي كردند از آن ها تخت هاي تزئيني مي ساختند . نقاشي هاي قديمي شترمرغ ، در معابد مصري كشف شدند بيانگر آن است كه آنها تا حدي بوسيله مصريان اهلي شده بودند . شتر مرغ نشانه تِمي ، الهه مصري صداقت و عدالت بوده است.

 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
ارتباط با مدیریت
شماره همراه : 09129375123- 09125886210
شماره تلفن : 88465282-88382488
شماره فکس :88465282
آدرس کانال:
آدرس سایت: www.majidfarm.ir
پست الکترونیکی: majidposhtibani@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش محصولات اصل شتر مرغ

فروش محصولات اصل شتر مرغ

جهت فروش محصولات اصل شتر مرغ لازم به ذکر است که این مجموعه تمامی محصولات …

callتماس مستقیم
شتر مرغ