مجموعه پروار بندان شما را به خرید بهترین محصولات شترمرغ دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروش گوشت شتر مرغ مرغوب

فروش گوشت شتر مرغ مرغوب

فروش گوشت شتر مرغ مرغوب

در حوزه فروش گوشت شتر مرغ مرغوب اول باید به این نکته توجه کرد که ملاک و معیار ما برای مرغوب بودن چه تعریف هایی دارد . مثلاً آیا تازگی گوشت ملاک است؟ آیا بهداشتی بودن گوشت مرغوب بودن آن را تعریف می کند؟ آیا قیمت مناسب آن گوشت مهم است؟ در ادامه به پاسخ در تمام این سوال ها خواهیم گفت که تمامی این موارد مهم و کلیدی هستند و همه این ها در ایجاد یک محصول خوب و مرغوب تاثیر گذار خواهند بود.

فروش گوشت شتر مرغ مرغوب در مجموعه کشتارگاهی ما انجام می‌شود . چرا که اول اینکه وقتی کشتار در کشتارگاه صنعتی شتر مرغ انجام گیرد همه با نظارت بهداشت و دامپزشکی می باشد . چون تمام کشتارگاه‌ های صنعتی مجاب می شوند تا مجوزهای لازم اداره بهداشت اداره جهاد شهرداری محیط زیست و دامپزشکی را بگیرد . به همین علت فضای استاندارد می تواند کشتار بهینه ای را به ما تحویل دهد . مرحله بعد این که خود گوشت ، در کشتارگاه به روز کشتار می شود و حتماً طبق استاندارد گوشت باید در پیش سرد نگهداری شود. هر چند که به ضرر کشتار گر می باشد و افت بار پیدا می‌کند و وزن آن کم تر می‌شود ولی به نفع مصرف کننده می باشد که گوشت ها داغ نباشد و حتماً در پیش سرد کشتارگاه نگهداری شده باشد.

فروش گوشت شتر مرغ مرغوب
فروش گوشت شتر مرغ مرغوب

مطلب بعد راجع به مرغوبیت گوشت که در این مجموعه فروش گوشت شتر مرغ مرغوب انجام می شود ، این می باشد که جیره غذایی شتر مرغ ها باید بسیار مطلوب باشد تا گوش تان کیفیت و مرغوبیت خاص خود را پیدا کند . مزارعی که مرغ ها در آنجا پروار می ‌شود مورد تایید این کشتارگاه می باشند و قبلاً بررسی می‌ شوند که چه جیره غذایی به شتر مرغ ها داده می شود . که حتماً به طور استاندارد از ذرت سویا و دیگر مکمل های لازم در جیره غذایی آن ها استفاده شده باشد.

این مجموعه حتی برای اینکه فروش گوشت شتر مرغ مرغوب را به دست بیاورد در نظر دارد ، قبل از خرید شتر مرغ های پرواری از مزارع دیدن می کند . چرا که فضای پرورش شترمرغ بسیار مهم است و اگر در فضای نامناسبی رشد پیدا کرده باشند نه تنها پرخوری پیدا می کنند ، بلکه آنها همدیگر را زخمی می کنند و درون گوش تا لخته خون جا می گیرد و این لخته ها با لگد کردن شتر مرغ ها توسط یکدیگر صورت می پذیرد . پس برای اینکه گوشت آسیب نبیند و به طور مطلوب به کشتارگاه برسد قبل از خرید تمام این موارد بررسی می گردد.

فروش گوشت شتر مرغ مرغوب
فروش گوشت شتر مرغ مرغوب

به جز مرغوبیت گوشت شتر مرغ بایستی از مزایای گوشت شتر مرغ هم اطلاع پیدا کرد . آیا میدانستید گوشت شتر مرغ برای برخی از انواع فلج بی حسی ها و بیماری های اعصاب موثر می باشد؟ همچنین مصرف گوشت شتر مرغ برای افراد سرد مزاج ، توسط پزشکان توصیه می گردد. گوشت شتر مرغ به دلیل گرم مزاج بودن آن برای بسیاری از امراض موثر و مفید می باشد بسیاری از افرادی که دچار مشکلات مفصلی هم می باشند با خوردن گوشت شتر مرغ بهبود پیدا می ‌کنند.

حال بهتر است بدانید که شتر مرغ چه ترکیباتی دارد. میزان چربی و کلسترول آن بسیار کم است و ویتامین های B1  و B2 وAB و منیزیم  و روی بسیار در آن زیاد است . میزان زیادی ویتامین های D ، امگا ۳ و امگا ۶ دارد . همچنین بهترین مزیت که گوشت شتر مرغ نسبت به گوشت گاو و گوسفند دارد این است که ، هیچ گونه بیماری انگلی را تا کنون به انسان منتقل نکرده است .علی‌ رغم بیماری هایی که بعضاً در طول تاریخ نشان داده شده که توسط گوشت گاو یا گوساله یا گوسفند به مردم منتقل شده ، شتر مرغ تاکنون هیچ گونه بیماری را به انسان ها منتقل نکرده است . دلیل آن این است که یکی از آنتی اکسیدان های طبیعی ویتامین E می باشد که فاکتور مهم موجود در این گوشت می باشد.

فروش گوشت شتر مرغ مرغوب
فروش گوشت شتر مرغ مرغوب

ما با فروش گوشت شتر مرغ مرغوب در این مجموعه این امکان را برای تمام مشتریان خانگی خود فراهم می کنیم که در منزل بتوانند انواع و اقسام غذاهای گوشتی که با گوشت گوسفند یا گاو در منزل طبخ می کردند را با گوشت شتر مرغ تهیه نمایند . شما می توانید از فیله و راسته این پرنده برای تهیه استیک و انواع کباب و چنجه استفاده بفرمایید و همچنین از گردن این پرنده می توان برای تهیه چلو گردن یا همان چلو گوشت و آبگوشت استفاده کرد .

این مجموعه گردن ها را به صورت قطعه شده در اختیار مشتریان قرار می ‌دهد. به همین علت می توانید از قطعات آن درون خورشت تا هم استفاده نمایید . البته گردن شتر مرغ به دلیل عریض و طویل بودن آن می توان از قسمت پایین آن که پهن تر می باشد برای چلو گوشت استفاده کرد و قسمت بالا که کمی نازک تر است را برای آبگوشت استفاده نمایید . بخش بعدی گوشت های این پرنده خرده گوشت و تکه گوشت هایی است که اصطلاحاً گوشت های خورشتی هم به آن می‌ گویند .

فروش گوشت شتر مرغ مرغوب
فروش گوشت شتر مرغ مرغوب

خرده گوشت را اکثراً مشتریان به عنوان چرخ کرده از آن استفاده می کنند قسمت بعدی گوشت این پرنده شگفت انگیز فیله سنگدان می باشد که تکه گوشت های سنگدان می باشد و حدوداً هر شتر مرغ فیله پاک کرده تمیز به طور واقعی را حدوداً یک کیلو دارد ، که معمولاً آن هم مشتریان گرامی ، بیش تر به صورت چرخ کرده استفاده می کنند . قسمت بعری در فروش گوشت شتر مرغ مرغوب

دل و جگر آن می باشد . که ترکیبی شبیه دل و جگر گوسفند با این تفاوت که بدون کلسترول است ، دارد . رنگ و ظاهر و قیافه آن هم شبیه به جگر گوسفند می باشد. البته وزن و حجم دل و جگر شتر مرغ از گوسفند بزرگ تر است.

مجید خیری

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: مجید خیری

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 09129375123

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

email icon ایمیل: majidposhtibani@gmail.com

مجموعه پروار بندان شما را به خرید بهترین محصولات شترمرغ دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید