مجموعه پروار بندان شما را به خرید بهترین محصولات شترمرغ دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت خرید گوشت شترمرغ شرق تهران

قیمت خرید گوشت شترمرغ شرق تهران

قیمت خرید گوشت شترمرغ شرق تهران

در مورد قیمت خرید گوشت شترمرغ شرق تهران لازم به ذکر است که جهت سفارش آنلاین گوشت شتر مرغ تازه و ارزان از طریق شماره های ثبت شده در سایت و همچنین کلیک کردن بر روی نوار پایین صفحه می توانید با ما در ارتباط باشید و سفارش خود را ثبت کنید تا در اسرع وقت به دست شما مصرف کننده گرامی به صورت عمده و جزئی برسد . علاوه بر قیمت خرید گوشت شترمرغ شرق تهران باید به کیفیت محصول مورد نظر نیز توجه نمود . جالب است بدانید که گوشت شتر مرغ تنها گوشت قرمزی می باشد که هیچ گونه بیماری انگلی را ‌نمی گیرد . یعنی  بیماری‌های انگلی از طریق گوشت شتر مرغ به هیچ وجه به بدن انسان وارد نخواهد شد.

 البته موضوعی که به آن ذکر شد در این صورت است که پرنده ها در شرایط مساعد محیطی با تغذیه خوب و در آرامش رشد کنند .  چرا که PH آن باید در یک میزان ثابت و معینی باشد که اگر بالا تر ازآن یا پایین ‌تر از حد ممکن برود ، امکان انتقال بیماری وجود دارد ؛ از جمله بیماری هایی که با گوشت شتر مرغ پیشگیری و درمان می شود بیماری های زیر می باشد . مشکلاتی مثل سستی عضلات ، برای اضافه وزن، فلج ، بیماری کم خونی و برای فقر آهن  و پیشنهاد مناسبی برای افراد مسن و زنان باردار می باشد.

قیمت خرید گوشت شترمرغ شرق تهران
قیمت خرید گوشت شترمرغ شرق تهران

خواص گوشت شترمرغ

همچنین موضوع دیگر در مورد قیمت خرید گوشت شترمرغ شرق تهران این است که گوشت شتر مرغ در نوع خود بهترین نوع گوشت قرمز در جهان می باشد . چرا که بعضا سالمندان و بیمارانی هستند که از خوردن گوشت قرمز ممنوع می شوند و این موضوع فقط به دلیل داشتن کلسترول و اسید اوریک بالا می باشد . اما پزشکان به بیماران و سالخوردگان توصیه می کنند که از گوشت شتر مرغ استفاده کنند به این دلیل که تنها گوشت قرمزی در جهان است که اسید اوریک و کلسترول ندارد و میزان آهن آن سه برابر بیش تر از گوشت های قرمز است.

از دیگر خواص گوشت شتر مرغ تازه این است که از نظر میزان امگا ۳ و امگا ۶ آن بالا تر از ماهی می باشد . گوشت شتر مرغ حالت دارویی دارد چرا که اخیراً پزشکان برای رفع چند نوع از بیماری های اعصاب بسیار مناسب می‌ دانند و چون گوشت گوساله سرد مزاج است و به نسبت گوسفند گرم تر از گوساله است . ولی گوشت شتر مرغ را گرم تر از گوشت شتر می دانند و بسیار مفید تر برای درمان بسیاری از بیماری ها می باشد . همچنین گوشت شتر مرغ را به افرادی که در شرایط خاص می باشند نیز توصیه می کنند . از قبیل زنان باردار و زنان شیرده و حتی برای کودکان برای رشد شان بسیار موثر است و همچنین سالخوردگان و کهنسالان که استفاده از گوشت قرمز برای شان مجاز نیست و این نوع گوشت ، برایشان بسیارمفید هم می باشد.

قیمت خرید گوشت شترمرغ شرق تهران
قیمت خرید گوشت شترمرغ شرق تهران

گوشت شتر مرغ و کرونا !

در ضمن برای درمان بسیاری از بیماری ها هم موثر است . مثلاً برای افرادی که شدیداً درگیر بیماری کرونا می باشند اخیراً پزشکان توصیه می کنند که از گوشت شتر مرغ حتماً استفاده گردد . زیرا اسنفاده از گوشت شتر مرغ برای افرادی که بیماری کرونا دارند مقاومت بدن شان بیش تر می‌شود و راحت‌ تر می‌ توانند ویروس را دفع کنند و همچنین برای افرادی هم که مبتلا نشده اند مقاومت بدن و ایمنی بدنشان را بالا می ‌برد و از ورود ویروس به بدنشان جلوگیری می‌ کند و بیماری‌ هایی از قبیل اعصاب و روان دیابت و فشار خون و حتی بیمارانی که به دلیل سرطان پرتو درمانی و شیمی ‌درمانی برایشان تجویز شده است ، مصرف گوشت شتر مرغ تازه را توصیه می‌ کنند.

در مورد شترمرغ چه می دانید؟

مورد بعدی قابل بحث در قیمت خرید گوشت شترمرغ شرق تهران درباره این حیوان شگفت انگیز می باشد . شتر مرغ بزرگ ترین پرنده زنده دنیا است و تخم آن از هر پرنده در جهان بزرگ تر است تخم شتر مرغ خواص بسیار زیادی دارد که مشتریان عزیز گاها درخواست تخم خوراکی شتر مرغ را می کنند . البته سه نوع تخم شتر مرغ داریم . اولین نوع آن تخم خوراکی شتر مرغ است که سرشار از کلسیم و آهن می باشد همچنین برای زنان باردار و زنان شیرده و کودکان و ورزشکاران بسیار مفید می باشد . تخم خوراکی شتر مرغ از یک و نیم کیلو تا دو کیلو می باشد و بین ۱۶ نفر تا ۲۴ نفر می توانند آن را بخورند. تخم خوراکی آن به صورت سرخ شده و یا آب پز مورد استفاده قرار می گیرد.

قیمت خرید گوشت شترمرغ شرق تهران
قیمت خرید گوشت شترمرغ شرق تهران

مطلبی که جالب است درباره شترمرغ و قیمت خرید گوشت شترمرغ شرق تهران بدانید این است که رده سنی استفاده جهت خوراکی و کشتار شتر مرغ در چه ماه هایی و در چه وضع هایی باشد . اگر می‌خواهیم فقط گوشت آن را استفاده بکنیم و برای مصرف خوراکی آن را می‌ خواهیم بایستی تا قبل از یک سالگی شتر مرغ را کشتار نمایید و بهترین وزن برای مصرف خوراکی شتر مرغ از وزن ۸۰ کیلوگرم تا نهایتاً ۱۱۰ الی ۱۲۰ کیلوگرم می باشد . که بهترین و مرغوب ترین گوشت را می توان از این شترمرغ داشت . بعد از این سن سراغ مرحله بعدی و مصرف بعدی شتر مرغ می ‌رویم . یعنی مرحله پیش مولد و مولد کردن شتر مرغ جهت تخم گذاری می باشد.

سفارش از مجموعه مجید و قیمت خرید گوشت شترمرغ شرق تهران :

همانطور که می دانید متاسفانه قیمت خرید محصولات از جمله خوراکی و پوشاک در نقاط مختلف تهران یکسان نیستند و معمولاً هرچه به نقاط شمال تهران نزدیک می‌شویم قیمت ها بالا تر می رود و هرچه به قسمت های جنوبی تهران نزدیک می‌ شویم قیمت ‌ها کاهش پیدا می کنند و گوشت شتر مرغ هم از این قاعده مستثنا نیست و به عنوان مثال قیمت خرید گوشت شترمرغ شرق تهران با قیمت خرید گوشت شترمرغ در غرب تهران  یکسان نمی باشد و ممکن است به علت مسافت آن منطقه با مزارع و کشتارگاه های شتر مرغ از کیفیت گوشت کاسته شود که در این مجموعه قیمت ها یکسان و ارزان می باشد.

قیمت خرید گوشت شترمرغ شرق تهران
قیمت خرید گوشت شترمرغ شرق تهران

در مجموعه شتر مرغ مجید این اطمینان را به شما می دهیم که می توانید گوشت شتر مرغ با کیفیت بالا را به صورت کاملاً بهداشتی  و  دارای مجوز وزارت  بهداشت با قیمت مصوب و ارزان ‌تر از فروشگاه‌ های داخل تهران ازما ازطریق سفارش آنلاین  و یا سفارش حضوری خریداری کنید و با این خرید آسان و مطمئن دیگر فرقی نمی کند که قیمت خرید گوشت شترمرغ شرق تهران یا جنوب تهران چقدر است . چرا که ما در این مجموعه با توجه به قیمت روز شتر مرغ به صورت کاملاً منصفانه و اصولی گوشت شتر مرغ تازه و ارزان را ارائه می دهیم و تمامی تلاش این مجموعه  بر آن است که در مرحله اول رضایت مشتری را کسب کند.

در حوزه قیمت خرید گوشت شترمرغ شرق تهران باید گفت که از جمله ویژگی ها و خاصی که گوشت شتر مرغ دارد ، دارا بودن انواع ویتامین ها و پروتئین های ضروری برای بدن می باشد . ویتامین هایی مثل ویتامین آ و دی ؛ گوشت شتر مرغ تازه می‌ تواند منبع غذایی خوبی برای افرادی باشد که دچار ضعف بدنی هستند و همچنین برای افرادی که به سلامت بدن خود توجه می کند گوشت شتر مرغ دارای طبع گرم است و در کل یک گوشت قرمز قوی محسوب می شود که می‌ تواند جایگزین خوبی در سفره های غذایی برای افرادی که طعم گوشت قرمز را دوست دارند اما گوشت قرمز گوسفندی برایشان ضرر دارد و به جای آن گوشت شتر مرغ تازه نه تنها ضرر ندارد بلکه انواع ویتامین های مورد نیاز بدن را تامین می‌ کند.

قیمت خرید گوشت شترمرغ شرق تهران
قیمت خرید گوشت شترمرغ شرق تهران

به غیر از گوشت در این مجموعه محصولات دیگری مثل دل و جگر و یا پر شتر مرغ و تخم شتر مرغ و پوست آن به فروش می رسد . البته لازم به ذکر است که پوست شتر مرغ پوست خام است و کراس نشده می باشد . ( کراست مرحله اولیه ساخت چرم از پوست حیوانات می باشد و عملیاتی است که روی پوست دام ها انجام می‌ شود تا طی آن به یک چرم خوب و مرغوب تبدیل شود . در واقع کراست به چرمی گفته می ‌شود که مراحلی روی آن انجام شده اما هنوز در مرحله پایانی یا فینیشینگ صورت نگرفته است و هنوز چرم ما آماده استفاده نیست . در چرم شتر مرغ رنگ کراست کرم و یا خاکستری روشن می باشند. )

در مورد قیمت خرید گوشت شترمرغ شرق تهران خوب است بدانید که جهت سفارش آنلاین و سفارش نهایی گوشت شتر مرغ ارزان و تازه اطلاعاتی در مورد قسم تهای مختلف گوشت شت رمرغ داشته باشید . هر قسمت در قیمت خرید گوشت شترمرغ شرق تهران دارای قیمت های متفاوت و البته با تفاوت اندک می باشد . بیش تر و بخش عمده قسمت گوشتی شتر مرغ را پاها و در واقع ران شتر مرغ تشکیل می دهد که ران شتر مرغ در این مجموعه به صورت کامل به فروش می رسد.

 قسمت های دیگر شامل دل و جگر ، خرد گوشت ، فیله سنگدان ، فیله راسته ، گردن و چربی می باشد . خورده گوشت در واقع تکه گوشت هایی به اندازه هایی از یک بند انگشت تا تقریباً یک کف دست هستند که بیش تر به عنوان گوشت خورشتی و یا در گوشت چرخ کرده استفاده می شود . گردن شتر مرغ طویل است و به همین دلیل گردن در کشتارگاه به صورت تکه های قابل مصرف در می‌آیند و قطعه قطعه می شود تا راحت ‌تر بتوان از آن استفاده نمود.

قیمت خرید گوشت شترمرغ شرق تهران
قیمت خرید گوشت شترمرغ شرق تهران

بخش دیگر گردن شتر مرغ می باشد که برای رستوران هایی که تهیه غذا انجام می دهند برای استفاده از چلو گردن یا همان چلو گوشت و آبگوشت استفاده می‌ شود . معمولاً قسمت پایین گردن شتر مرغ که پر گوشت تر می باشد برای چلو گوشت استفاده می ‌شود و بالای گردن که نازک تر است برای آبگوشت استفاده می شود . البته شایان ذکر است که گردن شتر مرغ بسیار بافت نرم و لطیفی دارد و خوردن آن بسیار لذیذ است.

 قسمت های دیگری که مربوط به گوشت شتر مرغ می شود خرده گوشت یا تکه گوشت می باشد . برخی از مشتریان به آن گوشت خورشتی هم می‌ گویند یا چرخ کرده . چرا که بعضی تکه های بزر گتر را جدا می کنند و به عنوان خورشتی بسته بندی می کنند و تکه های کوچک تر را چرخ می کنند و به عنوان چرخ کرده و مصرف می ‌کنند . معمولاً از نظر اقتصادی تهیه خرده گوشت به صرفه تر می باشد و قیمت پایین تری نسبت به ران و فیله راسته شتر مرغ دارد نرم ترین و لطیف ترین و البته گران ترین  قسمت شتر مرغ فیله و راسته کمر آن می باشد . که  برخی مشتریان که وسواس خاصی نسبت به تهیه گوشت دارند حتی از فیله راسته به جز کباب از مصرف خورشتی و یا چرخ کرده‌ام استفاده می کنند.

قیمت خرید گوشت شترمرغ شرق تهران
قیمت خرید گوشت شترمرغ شرق تهران

بخش دیگری از شتر مرغ که می ‌توان در قیمت خرید گوشت شترمرغ شرق تهران  توضیح داد چربی آن می باشد . چربی شتر مرغ و البته قسمت سینه آن بیش تر به عنوان مصرف خوراکی استفاده می شود . ولی کلاً روغن شتر مرغ به جز مصرف خوراکی در قسمت های خاص آن مصرف دارویی بسیار زیادی دارد که برای درمان دردها مفصلی و یا درمان جوش آکنه و یا جای زخم و جوانسازی بسیار مهم است . حتی برخی از دوستان از روغن شتر مرغ در تابستان به عنوان ضد آفتاب استفاده می کنند . از روغن شترمرغ جهت کرم های درمانی و زیبایی و آرایشی ساخته می‌ شود و همچنین از چربی و روغن شتر مرغ در مصرف صابون استفاده می‌ شود که صابون های بسیار پر خاصیتی ساخته می شود . موارد دیگر استفاده از روغن شتر مرغ سفیداب می باشد که لایه بردار بسیار موثری است.

به جز بحث گوشت و تخم شتر مرغ در قیمت خرید گوشت شترمرغ شرق تهران مطلب دیگر پوست آن می باشد . پوست شتر مرغ که پوست بدن آن جدا فروخته می‌ شود و پوست ساق پای آن جدا بسیار ارزشمند می ‌باشند . پوست شتر مرغ بعد از آنکه توسط کشتار گر نگهداری می شود که به دو روش آن را مراقبت می‌کنند ؛ یا نمک سود می‌ کنند بعد از نگهداری آن جهت فروش به مراکزی که پوست آن را تبدیل به چرم می کنند . یا کراست می کنند و بعد فروخته می شود و آن مراکز یا افرادی جهت تجارت چه داخلی چه خارجی به صورت صادرات و یا تبدیل به  و کفش و کمربند و پالتو می‌ کنند و به فروش می‌ رسانند .

قیمت خرید گوشت شترمرغ شرق تهران
قیمت خرید گوشت شترمرغ شرق تهران

 در ادامه چون دوام چرم شتر مرغ بسیار زیاد تر از چرم‌ های دیگر است و چرم سفت و قوی می باشد به همین علت قیمت بالا تری نسبت به چرم های دیگر دارد . بعد از بحث پوست و گوشت و تخم شتر مرغ به پر آن می پردازیم ؛ پر شتر مرغ به صورت پر های مولد است که به آن شاه پر می‌ گویند و یا به صورت پر پرواری که به آن پر در هم می گویند می باشد . پر های درهم و کوچک تر جهت ساخت داستر و خیلی ریز تنها برای درست کردن بالشت های پر مورد استفاده قرار می گیرد. ولی شاه پرهای مولد که مانند سر انگشتان به صورت پنجره ای می باشد و مثل پر شترمرغ پرواری نوک تیز نمی باشد ، جهت رنگ آمیزی در کارگاه‌ هایی می ‌رود و برای تزیینات در تالارهای پذیرایی به صورت آباژور یا گلدان های شیک مورد استفاده قرار می گیرد و همچنین برای مراسم تعزیه خوانی و محرم ها استفاده می گردد.

مجید خیری

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: مجید خیری

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 09129375123

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

email icon ایمیل: majidposhtibani@gmail.com

مجموعه پروار بندان شما را به خرید بهترین محصولات شترمرغ دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید