مجموعه پروار بندان شما را به خرید بهترین محصولات شترمرغ دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت خرید گوشت شترمرغ غرب تهران

قیمت خرید گوشت شترمرغ پاسداران

قیمت خرید گوشت شترمرغ غرب تهران

در مورد قیمت خرید گوشت شترمرغ غرب تهران لازم به ذکر است که بدانید مراکز مختلف عرضه گوشت شتر مرغ در نواحی مختلف تهران به جهت داشتن فواصل طولانی نسبت به مراکز پخش مثل مغتزه ها و حتی مصرف کنندگان خانگی ، دارای قیمت بالا تری می باشند . لذا مجموعه مزرعه شتر مرغ مجید با داشتن سیستم توزیع . سفارش انلاین گوشت شتر مرغ تازه و ارزان می تواند در اقصا نقاط شهر گوشت و یا سفارش مربوطه را با بهترین کیفیت ممکن به دست مصرف کنندگان گرامی برساند.

جلوگیری از بیماری ها با گوشت شتر مرغ تازه :

یکی از مراکز استفاده کننده از گوشت شتر مرغ خانه سالمندان می  باشند چراکه برای سالمندان گوشت شتر مرغ بسیار لذید است و از طعم و مزه گوشت قرمز لذت می برند . همچنین به دلیل خاصیت دارا بودن آهن بالا و امگا ۳ و ۶ و ۹ برای استخوان‌ های افراد کهنسال و کودکان در حال رشد بسیار عالی می باشد که اکثر پزشکان گوشت شتر مرغ را برای بیماران کهنسالان و سالخوردگان و ورزشکاران و زنان باردار توصیه می کنند . همچنین شنیده شده است که بارها و بارها پزشکان مغز شتر مرغ را برای رشد مغزی کودکان و یا پیشگیری از بیماری آلزایمر و حتی کمک به درمان افرادی که دچار آلزایمر شده اند بیماران اعصاب و روان توصیه می ‌شود که مغز شتر مرغ هم خواص بسیار زیادی دارد و انواع فسفر در آن موجود است.

همچنین طبق خاصیت های گفته شده و دارا بودن درصد بالای آهن طوری که به سه برابر گوشت گوسفندی می رسد ، گوشت شتر مرغ راهی برای درمان و پیشگیری از بیماری هایی مثل فشار خون و کم خونی نیز می باشد . گوشت شتر مرغ می تواند فقرآهن را در این افراد جبران کند و برای کسانی که به دنبال یک وعده غذایی پر انرژی و بی ضرر هستند پیشنهاد می شود.

قیمت خرید گوشت شترمرغ غرب تهران
قیمت خرید گوشت شترمرغ غرب تهران

گوشت شتر مرغ و کاهش فشار خون و بیماری قلب :

 استفاده از اسید چرب امگا-۳ تأثیرات مفیدی در کاهش بیماری های قلبی عروقی داشته و برای رشد و نمو مؤثر است. به نظر می رسد که این اسید چرب در مقایسه با اسید چرب غیراشباع امگا-۶ تأثیرات مفیدی در جلوگیری از لخته شدن دارد. اکثرجیره های غذایی افراد از لحاظ اسیدهای چرب امگا-۳ کمبود دارند.از طرف دیگر میزان کم سدیم در گوشت شترمرغ، استفاده از آن را برای افرادی که دچار فشار خون بالاهستند، ممکن می سازد. گفتنی است گوشت شتر مرغ به عنوان منبع ویتامین های گروه B به خصوص ویتامین B6 و B12 به شمار می رود. میزان ویتامین B6 در گوشت شترمرغ حدود ۱۰ بار بیش تر از گوشت گاو و مرغ است.

طبع گوشت شتر مرغ :

از نظر طبع شناسی گوشت گوسفند و گوساله دارای طبع سرد می باشد و افرادی که سرد مزاج هستند برای سلامتی آنهامضر است و این گونه افراد بیش تر باید گوشت های با طبع گرم را مصرف کنند که از جمله گوشت های طبع گرم گوشت شتر و شتر مرغ است . که البته گرمی و خاصیت گوشت شتر مرغ به مراتب بالا تر از گوشت شتر می‌ باشد . چرا که در موقع مصرف گوشت های گرم مثل شتر و شتر مرغ گوشت شتر حاوی کلسترول و اسید اوریک بالا می باشد . به همین علت افرادی که شرایط خاصی دارند مانند زنان باردار ، زنان شیرده ، ورزشکاران ، سالخوردگان و بیماران قلبی و دیابتی و فشار خون بهتر است از گوشت شتر مرغ به عنوان کمک به درمان بیماری و کمک به تقویت ایمنی بدن در شرایط خاصی که دارند استفاده کنند و استفاده از آن برایشان بسیار مفید می باشد.

قیمت خرید گوشت شترمرغ غرب تهران
قیمت خرید گوشت شترمرغ غرب تهران

مورد دیگر درباره قیمت خرید گوشت شترمرغ غرب تهران این است که دور ترین نقطه شهر نسبت به مراکز کشتارگاهی همان مناطق غربی می باشند. زیرا دسترسی به این مناطق برای ارسال هزینه بیش تری را در بر خواهد داشت ؛ نکته قابل توجه این است که مجموعه ما بدون توجه به فاصله مد نظر که کم یا زیاد باشد می تواند با کم ترین هزینه ممکن محصول را به دست مصرف کنندگان محترم برساند و افرادی که از سایت تماس بگیرند و سفارش خود را ثبت کنند ، مشمول تخفیف می شوند.

طبخ انواع غذا ها و قیمت خرید گوشت شترمرغ غرب تهران :

این مجموعه در نظر دارد چندین نوع غذا را با گوشت شتر مرغ آموزش دهد تا مشتریان بعد از ارسال بسته های سفارشی آن ها به دستشان بتوانند غذا های خوشمزه را با گوشت شتر مرغ طبخ نمایند . با گوشت شتر مرغ غذا های بسیار متنوع می توان درست کرد.  در ابتدا به دلیل این که بافت گوشت شتر مرغ بسیار ظریف می باشد و فاقد کلسترول است و گوشت از سفتی برخوردار نمی باشد و به همین دلیل کباب و استیک شترمرغ بسیار خوشمزه می شود.

قیمت خرید گوشت شترمرغ غرب تهران
قیمت خرید گوشت شترمرغ غرب تهران

 از جمله غذاهای خورشتی که می توان با گوشت شتر مرغ درست کرد قورمه سبزی خورشت قیمه و انواع خورشت ها را میت وان با گوشت شتر مرغ درست کرد و همچنین لازم به ذکر است که گوشت شتر مرغ جزو دسته غذا های سبک و رژیمی است و برای بدن بسیار مفید است و به دلیل اینکه گوشت گرم می باشد و طبع گرم هم دارد ، ارش غذایی بالا تری را دارا می باشد . از انواع دیگر غذاهایی که می توان با گوشت شتر مرغ درست کرد ، تهیه چلو گوشت می باشد که می توان از فیله راسته آن برای تهیه چلو گوشت استفاده کرد.

 اگر قدری غذای چرب تر بخواهیم با ران شترمرغ می توان چلو گوشت درست کرد و برای آن عزیزانی که کم چرب تر می خواهند هم گردن شتر مرغ بسیار لذیذ و خوشمزه می شود و چلو گوشت گردن هم غذای محبوبی می باشد . گوشت چرخ کرده شتر مرغ را می‌ توان ماکارونی و یا کتلت و یا کباب‌ تابه ‌ای نیز درست کرد که آن هم با ادویه هایی مانند آویشن و پودر سیر و پودر کاری و پودر پاپریکا بسیار خوش طعم و خوشمزه می شود.

جای لذیذ گوشت شتر مرغ برای کباب سر بال شت رمرغ می باشد . کباب بال به دلیل چرب بودن بسیار لذیذ و خوشمزه است و شما به غیر از چربی گوشت ، چربی ای را می خورید که اسید اوریک و کلسترول ندارد و این برای مشتری بسیار جذاب و جالب است . پس لذت خوردن گوشت قرمز و حتی چربی اما بدون ضرر را با گوشت شتر مرغ تجربه نمایید.

قیمت خرید گوشت شترمرغ غرب تهران
قیمت خرید گوشت شترمرغ غرب تهران

سوالات متداول :

نکته قابل توجه این است که گاهی مصرف کنندگان نسبت به مدل تحویل اعتراض می کنند و نگران از این موضوع می باشند که چه بسا گوشت در هنگام حمل و نقل تا درب منزل با گرما مواجه شده و خاصیت خود را از دست بدهد ؛ در این مورد و در مورد قیمت خرید گوشت شترمرغ غرب تهران خوب است که بدانید زمانی که گوشت ها در داخل پیش سرد رفتند و یا همان یخچال های سردخانه های صنعتی قرار می گیرد تا نزدیک به صفر خنک خواهد شد و بدون یخ زدگی مغز گوشت کاملاً خنک و سرد می شود. در این هنگام اگر گوشت در دمای معمولی قرار گیرد و تا زمانی که حداقل سرمایه لازم را در خود نگه دارد بدون اینکه نیاز به یخچال داشته باشد می‌ تواند از نقطه‌ ای به نقطه دیگر حمل شود و بنابراین با این مدل دیگر نباید نگران خرابی و یا فساد گوشت باشیم.

سوال دیگر در قیمت خرید گوشت شترمرغ غرب تهران در مورد وزن بسته های ارسالی می باشد . لازم به ذکر است که مجموعه ما با دقت زیاد بسته‌ها را توضیع کرده و به دست مصرف کنندگان می رساند و اگر هر کدام از بسته‌ ها را مجدد وزن نمایید قطعاً مطمئن خواهید شد که وزن بسته ها هیچ تفاوتی با فاکتور ارسالی نخواهد داشت . بنابراین شما مشتریان گرامی بدون دغدغه و با اطمینان خاطر می توانید هم از نظر کیفیت و هم از نظر قیمت با بهترین شرایط ممکن سفارش خود را به ما بسپارید.

در حوزه قیمت خرید گوشت شترمرغ غرب تهران خدمت دوستان و مصرف کنندگان گرامی به اطلاع می رسانیم که شما با یک مجموعه حرفه ای تولید و توزیع شترمرغ رو به‌ رو هستید و خرید از مجموعه های حرفه ای همیشه می تواند ضامن بهترین نوع خرید اینترنتی خریداران گرامی باشد . لذا ، این مجموعه همیشه سعی می ‌کند که محصول خود را با بهترین کیفیت ممکن و در کوتاه ترین زمان ممکن محصول را به دست مصرف کنندگان عزیز برساند.

قیمت خرید گوشت شترمرغ غرب تهران
قیمت خرید گوشت شترمرغ غرب تهران

جهت سفارش آنلاین گوشت شتر مرغ تازه باید از ویژگی های محصول مورد نظر که می خواهید خرید کنید اطلاعات لازم و کافی را در مورد محصول مورد نظر از قبل به دست آورده باشید . لازم به ذکر است که این مجموعه علاوه بر محصولات گوشتی تخم شتر مرغ و پوست و چرم شتر مرغ و همچنین پر شتر مرغ را با نازل ترین قیمت به فروش می رساند . یکی از این اطلاعات علاوه بر قیمت خرید گوشت شترمرغ غرب تهران انواع غذاها با گوشت شتر مرغ می باشد . اولین غذای پیشنهادی خوشمزه و ایرانی کباب می باشد در ادامه طرز تهیه کباب با گوشت شتر مرغ را خواهیم داشت.

طرز تهیه کباب شتر مرغ در قیمت خرید گوشت شترمرغ غرب تهران

مواد لازم :

_ گوشت شتر مرغ درجه یک … ۵۰۰ گرم

_ سير له شده … ۲ حبه

_ آب ليموترش تازه … ۴ قاشق سوپ خوري

_ روغن زيتون … ۲ قاشق سوپ خوري

_ فلفل قرمز تازه … ۱ عدد

_ پودر زيره سبز … ۱ قاشق چاي خوري

_ پودر تخم گشنيز … ۱ قاشق چاي خوري

_ برگ بو … ۸ عدد

_ نمک و فلفل سياه … به ميزان لازم

_ فلفل هاي رنگي کوچک … به تعداد لازم

_ سيخ چوبي … به تعداد لازم

مواد لازم براي سالاد ویژه :

_ زيتون سبز … يک پيمانه

_ پياز قرمز … ۱ عدد

_ گوجه فرنگي خرد شده … ۴ عدد

_ فلفل دلمه اي قرمز … ۱ عدد

_ روغن زيتون … ۲ قاشق سوپ خوري

_ نمک … به ميزان لازم

 طرز تهيه :

ابتدا گوشت های شتر مرغ تازه را در اندازه هاي يک در چهار سانتي متري برش دهيد . در ظرفي آب ليموترش ، روغن زيتون ، سير له شده ، فلفل قرمز خرد شده ، پودر زيره سبز، پودر تخم گشنيز، نمک و فلفل سياه را مخلوط کنيد . سپس گوشت ها را دو ساعت در اين مواد قرار دهيد و با درپوش در يخچال بگذاريد . پس از اين مدت ، گوشت ها را به سيخ بکشيد و بين هر تکه گوشت يک عدد برگ بو قرار دهيد .

براي اين کار لازم است برگ بوها را ۲ ساعت در آب ولرم قرار دهيد تا تازه شود و آنها را راحت از سيخ رد کنيد . در ضمن ، مي توانيد بين گوشت ها از فلفل هاي رنگي نيز استفاده کنيد . ( در صورتي که برگ بو در دسترس نداشتيد مي توانيد از برگ درخت نارنگي، نارنج يا پرتقال نيز استفاده کنيد. ) سپس مي توانيد کباب ها را روي حرارت مستقيم آتش ، کباب کنيد و با سالساي گوجه فرنگي و زيتون آن را سرو کنيد.

 طرز تهيه سس سالسا :

زيتون سبز، پياز، گوجه فرنگي پوست کنده شده و فلفل دلمه اي قرمز را ريز خرد کنيد و در ظرفي همراه با روغن زيتون و نمک آن را مخلوط کنيد و سرو کنيد.

نحوه سفارش انلاین گوشت شتر مرغ تازه و ارزان:

در ادامه موضوع قیمت خرید گوشت شترمرغ غرب تهران سفارش گوشت شتر مرغ ارزان و تازه به صورت آنلاین و یا پرداخت حضوری امکان می پذیرد . جهت ارتباط با ما با شماره های درج شده تماس حاصل فرمایید و تنها با کلیک کردن بر روی نوار پایین صفحه به طور مستقیم با تیم فروش ما در ارتباط باشید تا سفارش شما مصرف کننده گرامی ثبت شود . لازم به ذکر است که فروش ما بیش تر برای مغازه داران و به صورت عمده می باشد . اما با همان قیمت و قیمت عمده به مصرف کنندگان خانگی نیز ارائه می شود یک خبر خوب اینکه اگر از این سایت با ما تماس بگیرید مشمول تخفیف خواهید شد.

مجید خیری

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: مجید خیری

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 09129375123

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

email icon ایمیل: majidposhtibani@gmail.com

مجموعه پروار بندان شما را به خرید بهترین محصولات شترمرغ دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید