مجموعه پروار بندان شما را به خرید بهترین محصولات شترمرغ دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت خرید گوشت شترمرغ فرمانیه

قیمت خرید گوشت شترمرغ فرمانیه

قیمت خرید گوشت شترمرغ فرمانیه

در حوزه قیمت خرید گوشت شترمرغ فرمانیه باید گفت که این مجموعه نه تنها فقط در منطقه فرمانیه ، بلکه در تمامی منطقه های تهران تمامی سفارش ها و یا سفارش های آنلاین را می پذیرد و جهت سفارش و ارتباط با تیم فروش ما با شماره های ذکر شده در ارتباط باشید . لازم به ذکر است که همچنین جهت دریافت قیمت خرید گوشت شترمرغ فرمانیه به دلیل نوسان قیمت ها به این شماره ها پیام بدهید یا زنگ بزنید تا لیست به روز قیمت ها برای شما ارسال شود.

 در ادامه قیمت خرید گوشت شترمرغ فرمانیه محصولات ارائه شده در این مجموعه عبارت اند از گوشت شترمرغ تازه و ارزان ، تخم شترمرغ ، پوست خام شترمرغ ، پر شترمرغ و قلم شتر مرغ و دو محصول شگفت انگیز و پرفروش دیگر در حوزه آرایشی و بهداشتی روغن و صابون شترمرغ ؛ جالب است بدانید که گوشت شتر مرغ ، خود شامل قسمت های مختلفی می باشد که در قیمت خرید گوشت شترمرغ فرمانیه بسته به نوع سفارش شما قیمت تغییرمی کند . مثلاً گوشت فیله راسته که جزو مرغوب ترین قسمت های گوشتی شتر مرغ می باشد و کم چرب ترین و بهترین گوشت قرمز است و بیش تر در استیک و یا چنجه مصرف می شود.

قیمت خرید گوشت شترمرغ فرمانیه
قیمت خرید گوشت شترمرغ فرمانیه

فیله راسته طبیعتاً قیمت بالا تری نسبت به خرده گوشت را دارد . اگر بخواهیم قسمت های مختلف را طبقه بندی کنیم ، باید گفت که بخش عمده گوشتی شتر مرغ را قسمت پا ها و در واقع ران این حیوان تشکیل می دهد و بعد قسمت های دیگر مثل فیله راسته ، فیله سنگدان دل و جگر گوشت گردن و خرده گوشت را نیز دارا می باشد که هر کدام در غذاهای مختلفی استفاده می شود مثلا از گردن شتر مرغ برای تهیه چلو گردن و یا آب گوشت می توان استفاده کرد یا از خورده گوشت بیش تر در گوشت چرخ کرده و یا به عنوان گوشت خورشتی استفاده می شود.

در ادامه قیمت خرید گوشت شترمرغ فرمانیه باید گفت که علاوه بر قیمت باید از خواص و ویژگی های محصول مورد نظر که قرار است جزوی از محصولات غذایی در سفره شما باشد ، اطلاعات کافی و لازم و جامع را داشته باشیم . از جمله خواص و ویژگی های گوشت شتر مرغ در حوزه بهداشت و سلامت این است که گوشت شتر مرغ تنها گوشت قرمزی است که هیچ گونه بیماری انگلی را به انسان منتقل نمی کند . البته این در صورت امکان پذیر است که در هنگام پرورش شتر مرغ شرایط استاندارد رعایت شده باشد از جمله خواص دیگر گوشت شتر مرغ این است که چربی بین ماهیچه ای و در واقع کلسترول گوشت این پرنده شگفت انگیز غول پیکر بسیار کم و در حد صفر می باشد به طوری که چربی گوشت شتر مرغ از گوشت مرغ هم کمتر می باشد و ۵۰ درصد کم تر می باشد . که در جدول زیر به صورت دقیق تر آن را بررسی کرده ایم.

قیمت خرید گوشت شترمرغ فرمانیه
قیمت خرید گوشت شترمرغ فرمانیه

علی رغم این که شاید استفاده از گوشت قرمز گوسفندی یا گوشت قرمز گاو یا انواع گوشت‌ های قرمز دیگر از نظر سلامت بدنی ناسالم تلقی شود ، اما بسیاری از افراد وجود دارند که همچنان تمایل به مصرف گوشت قرمز دارند و از طعم غذاهای گوشتی لذت می برند یک خبر خوب در قیمت خرید گوشت شترمرغ فرمانیه این که برای افرادی که طعمه و مزه گوشت قرمز را دوست دارند اما برای آن ها  منع شده است ، گوشت شتر مرغ یک پیشنهاد عالی و جایگزین مناسب در سفره غذایی می باشد . همچنین این محصول برای افرادی که دارای مزاج سرد هستند بسیار مناسب می باشد . چرا که از دیدگاه طب سنتی گوشت شتر مرغ دارای مزاج گرم و در کل یک گوشت قوی برای این افراد که دچار ضعف بدنی هستند می باشد . همچنین مصرف سرکه در کنار گوشت شتر مرغ می تواند مناسب باشد.

قیمت خرید گوشت شترمرغ فرمانیه
قیمت خرید گوشت شترمرغ فرمانیه

 در ادامه ، گوشت شتر مرغ برای درمان و پیشگیری انواع بیماری ها مناسب می باشد . بیماری هایی مثل فقر آهن و کم خونی و همچنین چربی خون بالا و انواع بیماری های دیگر مثل دیابت و حتی مغز شتر مرغ برای افرادی که دچار آلزایمر هستند توسط پزشکان حرفه ای توصیه می شود . جالب است که شتر مرغ خودش جزو یکی از کم عقل ترین حیوانات محسوب می شود . اما مصرف مغز شتر مرغ در پیشگیری و جلوگیری از روند رشد آلزایمر بسیار مناسب و عالی می باشد . لازم به ذکر است که قلم گوسفندی دارای طبع سرد است اما قلم شتر مرغ طبع گرمی دارد که بسیار قوی تر و پر خاصیت تر از قلم گوسفندی می‌ باشد.

از خواص دیگری که در مورد گوشت شتر مرغ می‌ توان به آن اشاره کرد این است که گوشت شتر مرغ دقیقا برعکس گوشت ‌بوقلمون و مرغ قسمتی به نام گوشت سینه ندارد . بلکه همانطور که گفته شد بخش عمده گوشت این حیوان شگفت انگیز را ران شتر مرغ تشکیل می دهد . گوشت شتر مرغ حاوی پروتئین و درصد بالایی از آهن می باشد . پروتئین موجود در گوشت شتر مرغ از جمله مواد مغذی بسیار مهم و دارای اهمیت است که به افراد ورزشکار که دارای فعالیت های سنگین ورزشی هستند کمک می کند و همچنین می تواند در ترمیم سریع قسمت ها و عضلات آسیب دیده نیز کمک کند.

 گوشت شتر مرغ حاوی ۹۰ درصد از آهن مورد نیاز برای بدن انسان می باشد . همچنین گوشت شتر مرغ یکی از خواص شگفت انگیزی که دارد این است که این محصول غذایی بدون قند می باشد و برای افرادی که دیابت دارند خون بالایی دارند توصیه می شود .  چرا که شاخص کلسیم گوشت شتر مرغ نزدیک به صفر می باشد و انتظار نمی رود که سبب زیاد شدن سطح گلوکز خون انسان شود.

قیمت خرید گوشت شترمرغ فرمانیه
قیمت خرید گوشت شترمرغ فرمانیه

یک خبر خوب برای دوست داران محیط زیست این که اگر شما گیاه خوار نیستید اما به محیط زیست بسیار اهمیت می دهید ، این است که در پرورش شتر مرغ حیوان اصلاً اسیب هایی که مثلاً یک گاو هنگام پرورش می ‌خورد را ‌ندارد و می توان گفت که پرورش شتر مرغ بسیار راحت تر از پرورش سایر حیوانات می باشد . چرا که پرورش این حیوان گازهای گلخانه ای کم تری تولید می کند و همچنین می ‌توان گفت که تقریباً هیچ گاز متانی ندارد و به همین دلایل گفته شده پرورش شتر مرغ بین  کشاورزانی که به محیط زیست اهمیت می دهند و می خواهند جلوی انتشار گازهای سمی را بگیرند ، متداول تر شده است.

 همان طور که گفته شد طبق تحقیقات انجام شده و مطالعات ثابت شده است که گوشت شتر مرغ در مقایسه با گوشت گاوی کم تر ناقل بیماری می باشد . پس در نتیجه گوشت شتر مرغ با بدن انسان و همچنین با محیط زیست سازگار تر می باشد و به نظر می رسد که تنها عیبی که می توان از گوشت شتر مرغ در قیمت خرید گوشت شترمرغ فرمانیه گرفت این است که قیمت‌ های بالا می باشد که این مجموعه یعنی مجموعه شتر مرغ مجید سعی بر آن دارد تا گوشت شتر مرغ تازه و درجه یک را با قیمت مناسب و پایین تر از مغازه ها عرضه کند فروش ما بیش تر به صورت عمده می باشد . اما یک خبر خوب این که فروش به صورت جزئی و خرده برای مصرف کنندگان خانگی نیز داریم همچنین افرادی که از طریق سایت سفارش دهند و با ما در ارتباط باشند مشمول تخفیف ویژه خواهند شد.

قیمت خرید گوشت شترمرغ فرمانیه
قیمت خرید گوشت شترمرغ فرمانیه

از دیگر نکات قابل ذکر در قیمت خرید گوشت شترمرغ فرمانیه فروش دل وجگر شتر مرغ بود که لازم به ذکر است با دل جگر شتر مرغ می ‌توانیم نیاز به آهن بدن خود را به خوبی تامین کنید . جگر شتر مرغ و همچنین دل شتر مرغ را می ‌توان هم به صورت سرخ کرده و هم به صورت کبابی استفاده نمود . دل و جگر شتر مرغ طعمی شبیه به مزه همان دل و جگر گوسفند را دارد با این تفاوت که آهنی ۳ برابر بیش تر از آن دارد و همچنین اندازه دل و جگر شتر مرغ بزرگ تر می باشد.

یک موضوع جالب در مورد گوشت شتر مرغ در مورد کاهش وزن با این محصول غذایی می باشد . چرا که همانطور که گفته شد به علت کلسترول و چربی بسیار کم گوشت شتر مرغ همین موضوع باعث متعادل نگه داشتن مقدار کالری مصرفی در روز می باشد و می تواند منجر به کاهش وزن و همچنین جلوگیری از انواع بیماری ‌های قلبی عروقی شود . این محصول دارای انواع ویتامین ها و پروتئین های مورد نیاز و ضروری برای بدن انسان می باشد . مواد معدنی ضروری مثل منیزیم ، روی و ویتامین های b۱ و b۲ و نیاسین می ‌باشد که به دلیل خاص رژیمی و قوی بودن گوشت شتر مرغ به ورزشکاران و افراد مسن همچنین کودکان در حال رشد ف بسیار توصیه می شود.

مجید خیری

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: مجید خیری

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 09129375123

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

email icon ایمیل: majidposhtibani@gmail.com

مجموعه پروار بندان شما را به خرید بهترین محصولات شترمرغ دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید