مجموعه پروار بندان شما را به خرید بهترین محصولات شترمرغ دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت خرید گوشت شترمرغ مرکز تهران

قیمت خرید گوشت شترمرغ پاسداران

قیمت خرید گوشت شترمرغ مرکز تهران

در مورد قیمت خرید گوشت شترمرغ مرکز تهران لازم به ذکر است که قیمت ها در نواحی مختلف متاسفانه دارای تفاوت می باشد .  اما مجموعه ما هیچ گونه تفاوتی برای مناطق مختلف شهر قائل نمی ‌شود و از شمال تهران تا جنوب تهران قیمت سفارش های یکسان و مقرون به صرفه می باشد . چراکه فروش و سفارش آنلاین یا حضوری ما به صورت دست اول و بدون واسطه انجام می گیرد .  در واقع بیش تر فروش ما به صورت عمده و برای مغازه داران می ‌باشد. اما خبر خوب این که قیمت خرید گوشت شترمرغ مرکز تهران و سایر نواحی به صورت کاملاً منصفانه و مقرون به صرفه می باشد و مشتریان گرامی که از طریق این سایت با ما تماس حاصل فرمایند مشمول تخفیف می شود . جهت سفارش از طریق شماره های درج شده در پایین صفحه و یا کلیک بر روی نوار سبز رنگ اقدام نمایید.

قیمت خرید گوشت شترمرغ مرکز تهران
قیمت خرید گوشت شترمرغ مرکز تهران

در مورد قیمت خرید گوشت شترمرغ مرکز تهران علاوه بر قیمت کیفیت و تازه بودن و مرغبیت گوشت شتر مرغ ارزان نیز ز دارای اهمیت بالایی می باشد . بخش عمده گوشت شتر مرغ را قسمت پا ها و در واقع ران شتر مرغ تشکیل می دهد . البته که به غیر از آن گوشت شتر مرغ شامل گردن و فیله سنگدان و فیله راسته و خرده گوشت می باشد فیله راسته بهترین قسمت برای استیک می ‌باشد . چرا که گوشت یک تکه و بدون چربی است و هیچ تفاوتی با استیک گوشت گوسفندی ندارد . به طور کلی علاوه بر فیله راسته گوشت شتر مرغ کلسترول بسیار پایینی دارد . چرا که چربی بین ماهیچه این دام بسیار پایین می باشد و حتی از چربی گوشت مرغ هم کم تر است.

قیمت خرید گوشت شترمرغ مرکز تهران
قیمت خرید گوشت شترمرغ مرکز تهران

 پس برای افرادی که طعم و مزه گوشت قرمز را دوست دارند ، اما به دلیل بیماری هایی مثل کلسترول ، چربی خون بالا نمی توانند گوشت قرمز گوسفندی را مصرف کنند ، مصرف گوشت شتر مرغ پیشنهاد ویژه و مناسبی می باشد . لازم به ذکر است که در ادامه قیمت خرید گوشت شترمرغ مرکز تهران ، بخشی از فروش عمده ما فقط مختص به خانه های سالمندان و مراکز درمانی مثل بیمارستان ها می باشد . چرا که گوشت شتر مرغ نه تنها ضرر ندارد بلکه یک گوشت‌ قرمز قوی و پر خاصیت محسوب می‌ شود که دارای انواع پروتئین ها و ویتامین ها و آهن بالا برای افرادی که کم خونی دارند می باشد . ویتامین هایی مثل ویتامین دی و ویتامین A  می باشد.

در ادامه بحث قیمت خرید گوشت شترمرغ مرکز تهران لازم به ذکر است که این مجموعه علاوه بر گوشت شتر مرغ سفارش های دیگر نیز می پذیرد . سفارش هایی مثل تخم شتر مرغ ، پوست شتر مرغ ، پرشتر مرغ و صابون و روغن شتر مرغ و همچنین دل و جگر شتر مرغ ؛ در مورد تخم شتر مرغ باید گفت که تخم شتر مرغ از بزرگ ترین زاده ها در دسته پرندگان می باشد و یک تخم شتر مرغ حدود ۲۵ تا ۳۰ نفر را سیر می کند . در واقع یک تخم شتر مرغ معادل یک شانه تخم مرغ می باشد. علاوه بر آن تخم شتر مرغ کاربرد تزیینی نیز دارد و با کنده کاری و نقاشی آن را زیبا می کنند و صادر می کنند.

قیمت خرید گوشت شترمرغ مرکز تهران
قیمت خرید گوشت شترمرغ مرکز تهران

برای آب پز کردن تخم شتر مرغ حدود ۴۰ دقیقه باید روی گاز و حرارت متوسط و آب در حال جوش در آب جوش جوشانده شود . نوع دیگر تخم شتر مرغ تخم نطفه دار آن است که در دستگاه ستر جهت نگهداری تخم می ‌گذارند و با دمای مخصوص نطفه آن رشد می کند و تبدیل به شترمرغ جوجه  می‌شود در همین راستا تخمهای در دستگاه ستر می باشند که نطفه ندارند . یعنی تخم هایی که شتر مرغ ها می گذارند گاهاً بدون نطفه می باشد . تخم های شتر مرغ بدون نطفه که وارد دستگاه می شود و در دمای مخصوص قرار می گیرد . بعد از مدتی که نطفه در آن وجود نداشت و یا نطفه بود و روشن کرد از دستگاه خارج می شوند تخم های نطفه دار د نمی‌کنند خالی می ‌شود و پوکه آن فروخته می ‌شود که موارد استفاده دارد . ولی تخم هایی که نطفه ندارد و از دستگاه بیرون می‌ آیند به عنوان تخم نوع سوم یعنی تخم کندلینگ از آن استفاده می شود. تخم کندلینگ شده برای استفاده از دور کردن حشرات بسیار مفید می باشد . مثلاً در مراکز یا جا ها و اماکنی که حشرات زیاد می باشد برای استفاده از دور کردن آنها بسیار مفید است.

در قیمت خرید گوشت شترمرغ مرکز تهران پوست شتر مرغ که توسط این مجموعه ارائه می شود کراست نشده و پوست خام می باشد . کرا ست مرحله ‌ای برای تبدیل پوست خام به یک چرم خوب و مرغوب است ، که البته بعد از این مرحله نیز هنوز چرم ما آماده مصرف نمی باشد . شتر مرغ یکی از لوکس ترین چرم های جهان و جزو محصولات صادراتی گران‌ قیمت محسوب می شود . بعد از مرحله کراست  مرحله بعدی رنگرزی و چرم سازی می باشد و  لازم به ذکر است در دنیا چرم شتر مرغ به عنوان کمیاب ترین ، لوکس ترین و خاص ترین و گران قیمت ترین چرم ها شناخته شده است. این چرم مقاومت بسیار خوب و بالایی را دارا می باشد . به طوری که هر چقدر هم کشیده شود ، هیچ ‌گونه خراشیدگی و یا پارگی در آن به وجود نخواهد آمد و به همین دلیل از چرم شتر مرغ در صنایع مختلف مثل مبل سازی و وسایل تزیین داخل اتومبیل و صندلی اتومبیل های لوکس و همچنین در صنعت مد و لباس و کیف و کفش استفاده می گردد.

قیمت خرید گوشت شترمرغ مرکز تهران
قیمت خرید گوشت شترمرغ مرکز تهران

محصول دیگری که در قیمت خرید گوشت شترمرغ مرکز تهران به آن اشاره شد پر شتر مرغ بود . پر شتر مرغ از جمله محصولات تزیینی و کاربردی و زیبا می باشد . از لحاظ تزیینی در صنعت مد و لباس و برای تزیین انواع لباس های شیک و مجلسی به کار می رود و همچنین برای تزیین تالارهای پذیرایی و مکان های لوکس و مدرن استفاده می شود و علاوه بر آن جنبه کاربردی پر شتر مرغ در انواع گردگیر و داستر ها می باشد . پر شتر مرغ بسیار زیبا و بلند و طویل و نرم است . که به هر رنگی که بخواهید در می آید . لازم به ذکر است که ما سفارش پررنگی نمی ‌گیریم و فقط طرح‌ ها به صورت رنگ طبیعی خود که همان سفید یا مشکی می باشد توسط مجموعه ماه به فروش می ‌رسد.

محصول دیگری که ذکر شد دل و جگر شتر مرغ بود که همان طور که می دانید دارای درصد آهن بسیار بالایی می باشد . در قیمت خرید گوشت شترمرغ مرکز تهران دل و جگر شتر مرغ ارائه شده توسط مجموعه ما بسیار تازه و به روز می باشد و با قیمت مناسب به فروش می رسد . دل و جگر شتر مرغ برای پیشگیری و درمان بیماری فقر آهن و کم خونی مناسب می باشد . چراکه در صد آهن جگر شتر مرغ حدود سه برابر بیش تر از جگر گوسفندی است و دارای انواع ویتامین ها و پروتئین ها ست که یک منبع غذایی خوب و مفید و قوی می باشد.

قیمت خرید گوشت شترمرغ مرکز تهران
قیمت خرید گوشت شترمرغ مرکز تهران

البته باید دقت داشت که در مصرف دل و جگر شتر مرغ زیاده روی صورت نگیرد که این یعنی زیاده روی در هر امری خوب نیست . دل و شکر شتر مرغ دارای طبعی گرم مثل گوشت آن می‌ باشد . که این با طبع انسان ها سازگاری دارد و برای افرادی که  سرد مزاج هستند و ضعف بدنی  دارند بسیار خوب و مناسب می باشد . در مورد نحوه طبخ دل و جگر شتر مرغ باید گفت که گوشت شتر مرغ و دل و جگر آن دارای بافتی لطیف می باشد و نباید زیاد پخته شود تا نرمی خود را از دست بدهد و در واقع سفت شود .

هرچه سیخ برای کباب کردن جگر نازک تر باشد بهتر است . دقیقا مشابه کره گوسفندی ؛ لازم به ذکر است که می توان علاوه بر کباب کردن با سیخ روی توری نیز کباب نمود و یا آن را با روغن سرخ کرد . باید گفت که ظاهر دل و جگر شتر مرغ نیز شبیه همان دل و جگر گوسفند است با این تفاوت که از لحاظ اندازه و کیلو مقداری بزرگ تر می ‌باشد و جگر شت رمرغ به دو کیلو گرم هم می رسد .

قیمت خرید گوشت شترمرغ مرکز تهران
قیمت خرید گوشت شترمرغ مرکز تهران

نکته دیگر این است که بسته به خوراک دام جگر شتر مرغ رنگ عوض می کند . یعنی تیره تر یا روشن تر می شود . به طوری که جگر برخی شتر مرغ ها صورتی روشن می باشد و این اصلاً نشانه بدی نیست و فرقی در طعم و مزه آن ایجاد نمی کند . تنها تفاوت جگر های رنگ روشن با جگر رنگ تیره که شبیه به جگر گوسفندی است این است که خوراک آن شتر مرغ فرق داشته است . مثلاً ذرت بیش تری خورده بوده ؛ پس به ندرت جگر های شتر مرغ ها امکان دارد رنگ روشن تری نیز به خود بگیرد . اما اغلب همان رنگ زرشکی تیره را دارد.

یکی از دلایل مهم در قیمت خرید گوشت شترمرغ مرکز تهران این است که در این صنعت از گوشت شتر مرغ استفاده خوبی می شود . گوشت شتر مرغ دارای خواص بسیار زیاد و شگفت انگیز از جمله خواص درمانی می باشد و می تواند در بهبود و درمان بیماری‌های قلبی و فشار خون و چربی خون کمک به سزایی کند و در این مورد نقش مهمی را ایفا کند . شتر مرغ جزو بزرگ ترین پرنده های زنده در دنیا محسوب می ‌شود و از دست خانواده های شتر مرغ به دلیل عدم قدرت پرواز و نداشتن جناق در استخوان سینه شان قادر به دویدن هستند و از این لحاظ شبیه به گوسفند البته با دو پا راه می رود و می دود ؛ به تدریج با پیشرفت در صنعت شتر مرغ محصولاتی نظیر گوشت پر و پوست و چربی و روغن و صابون شتر مرغ نیز در بازار طرفدار خوبی پیدا کرد و به بازار اراله می شود و سود آوری این صنعت در صادرات نیز مشاهده می ‌شود.

قیمت خرید گوشت شترمرغ مرکز تهران
قیمت خرید گوشت شترمرغ مرکز تهران

همان طور که می دانید مرکز تهران بیش تر از لحاظ محلی جای کسب و کار و یا خرید کتاب های درسی و دانشگاه ها و از این قبیل می باشد . در نتیجه به‌ طور عُرف شاید گوشت شتر مرغ در آن جا کمیاب تر باشد . در نتیجه امکان دارد با قیمت بالا تر در بازار مصرفی عرضه شود . در نتیجه این مجموعه ، یعنی مجموعه شتر مرغ مجید سعی دارد تا قیمت خرید گوشت شترمرغ مرکز تهران برای افراد ساکنان محلی این منطقه و نیز مغازه داران به صرفه تر و با قیمت مناسب باشد . علاوه بر این ها ما تازه بودن و درجه یک بودن گوشت های این مجموعه را به شما مصرف کننده گرامی تضمین می کنیم . چراکه کشتارهای ما در کشتارگاه صنعتی بر این اساس و با توجه به تعداد سفارشات شما می باشد . در نتیجه هیچ گوشتی باقی نمی ماند تا برای بد یا روزهای آتی به فروش برسد و همه سفارشات با وجود تعداد زیاد اما به روز و تازه می باشد.

شما در این مجموعه می توانید گوشت شتر مرغ تازه و ارزان را از تولید به مصرف ، به صورت  حضوری و غیر حضوری یعنی با سفارش تلفنی و یا سفارش آنلاین و همینطور به صورت خرید درب محل کشتارگاه و یا به صورت خرید از مرکز پخش ما از تهران اقدام نمایید . کشتار شتر مرغ ها در این مجموعه یعنی مجموعه شتر مرغ مجید ، به صورت روزانه می باشد و به علت حجم بالای مشتری های عزیز و سفارش های بالا ، هر روز گوشت از از ظهر به بعد تمام می شود و توزیع به روز بعد موکول می شود و به همین علت است که هر تاریخی از سال که گوشت شتر مرغ و یا مشتقات آن شامل دل و جگر ، چربی  و غیره را سفارش دهید به صورت تازه و با قیمت روز به دست شما مصرف کننده گرامی خواهد رسید.

مجید خیری

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: مجید خیری

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 09129375123

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

email icon ایمیل: majidposhtibani@gmail.com

مجموعه پروار بندان شما را به خرید بهترین محصولات شترمرغ دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید