مجموعه پروار بندان شما را به خرید بهترین محصولات شترمرغ دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت خرید گوشت شترمرغ پاسداران

قیمت خرید گوشت شترمرغ سعادت آباد

قیمت خرید گوشت شترمرغ پاسداران

در مورد قیمت خرید گوشت شترمرغ پاسداران باید گفت که متاسفانه امروزه قیمت ها از محلی به محل دیگر امکان دارد دارای تفاوت باشد . برای مثال قیمت ها در جنوب تهران با غرب و شمال تهران امکان دارد دارای تفاوت چشمگیری باشد . این مجموعه سعی بر آن دارد که قیمت خرید گوشت شترمرغ پاسداران را برای مغازه داران و همچنین مصرف کنندگان خانگی که به صورت عمده و چه به صورت خرده و جزئی با قیمت مقرون به صرفه و مناسب ارائه دهد و هیچ تفاوت محلی ارایه نمی ‌شود . گوشت های ارائه شده در مجموعه ما از تولید به مصرف می باشد و در واقع دسته اول و بدون واسطه به فروش می رسد . جهت سفارش و یا سفارش آنلاین گوشت شتر مرغ ارزان و تازه با ما در ارتباط باشید . یک خبر خوب این که از افرادی که از طریق سایت با تیم فروش ما تماس حاصل نمایند مشمول تخفیف خواهند شد.

در ادامه قیمت خرید گوشت شترمرغ پاسداران باید گفت که گوشت شتر مرغ دارای خواص شگفت ‌انگیز و ویژگی های بسیار عالی برای تقویت بدنی می باشد . تنها گوشت قرمزی است که نه تنها ضرر ندارد بلکه دارای خاصیت چندین برابر گوشت‌ های قرمز دیگر از جمله گوشت قرمز گوسفندی می باشد . چرا که در کل شتر مرغ دو ویژگی عالی و جالب دارد اول این که چربی بین ماهیچه های این پرنده بسیار کم می باشد . به طوری که کلسترول گوشت شتر مرغ از گوشت مرغ نیز کم تر است . ویژگی دوم اینکه اگر شتر مرغ در یک محیط مناسب رشد کند و تغذیه خوبی داشته باشد ، هیچ گونه بیماری انگلی را انتقال نمی دهد و جزوه گوشت ها با خاصیت خوب بهداشتی می باشد حال اینکه شرایط مناسب محیطی برای پرورش شتر مرغ در قیمت خرید گوشت شترمرغ پاسداران چیست ؟

قیمت خرید گوشت شترمرغ پاسداران
قیمت خرید گوشت شترمرغ پاسداران

محیط مناسب برای رشد بهتر شتر مرغ :

جالب است بدانید که هنگام خواب شتر مرغ های بالغ مایلند سرشان را بالا نگه دارند . در حالی که جوجه های جوان تر تمایل دارند تا در وضعیت دمر بخوابند . جوجه های پرورش یافته شتر مرغ هایی که در شرایط خوبی رشد نمی کنند ، رفتارهای غیرعادی از خود نشان می دهد . رفتارهایی مثل خوردن چوب ؛ از جمله رفتارهای ناشی از خوراک دادن غلط جوجه ها در ادامه قیمت خرید گوشت شترمرغ پاسداران که جالب است بدانید ، واکنش در برابر عوامل محیطی خاص که عمدتاً شرایط زیر حد مطلوب پرورش است می توان به نوک زدن به پنجره و سر ونیز پرکندن با منقار اشاره کرد طبق بررسی‌های انجام شده جوجه‌ها به محرک سبز ۱۰ برابر بیش تر از محرک سفید نوک می زنند.

در ادامه قیمت خرید گوشت شترمرغ پاسداران باید گفت که علاوه بر گوشت این مجموعه سایر محصولات را نیز برای فروش ارائه می دهد و محصولاتی مثل دل و جگر شتر مرغ پوست و پر شتر مرغ ، صابون روغن شت رمرغ و همچنین تخم شتر مرغ از جمله اصول جمع آوری تخم شتر مرغ به صورت زیر می باشد . اول اینکه باید از ظروف تمیز که معمولاً جعبه های مخصوص فوم دار است برای جمع آوری آن ها استفاده کرد و دوم اینکه از پاک کردن تخم ها با پارچه مرطوب باید پرهیز کرد. چون که این کار سریع ترین راه برای نفوذ میکروب ها است . بهترین روش برای پاک کردن تخم ها استفاده از کاغذ سمباده نازک و خشک برای پاک کردن لکه های بزرگ استفاده می شود.

 هنگام شست و شوی تخم ها به دقت دستورالعمل مربوط به غلظت ماده ضدعفونی رعایت شود و همچنین استفاده از نور ماورای بنفش به عنوان یک روش میکروب کشی موثر توصیه می شود و نکته آخر در مورد نگهداری تخم های شتر مرغ این است که باید تخم ها را به تدریج قبل از بسته بندی برای ذخیره سازی خنک نمود . مدت زمان ذخیره سازی در درجه ۱۸ درجه سانتی گراد بین یک تا سه روز و در نوبت نسبی ۷۵ تا ۸۰ درصد می ‌باشد . اگر درجه حرارت ۱۵ درجه سانتی گراد باشد زمان ذخیره سازی تخم شتر مرغ بیش تر از ۷ روز و در رطوبت نسبی ۷۵ تا ۸۰ درصد می باشد.

قیمت خرید گوشت شترمرغ پاسداران
قیمت خرید گوشت شترمرغ پاسداران

خوراک شتر مرغ و پرورش آن :

به غیر از قیمت خرید گوشت شترمرغ پاسداران کیفیت و تازه بودن گوشت نیز دارای اهمیت زیادی می باشد . یکی از عوامل موثر در کیفیت گوشت تغذیه دام می ‌باشد . تغذیه شتر مرغ از یک روزگی تا سه ماهگی به صورت زیر می باشد . جوجه شتر مرغ می‌ تواند از باقی مانده کیسه زرده برای مدت ۷ تا ۱۰ روز ابتدای زندگی اش تغذیه کند . اطمینان از این که جوجه شترمرغ ها آب مصرف می کنند نیز اهمیت زیادی دارد . در غیر این صورت ممکن است نیاز به افزایش شدت نور یا تغییر درجه حرارت سالن باشد .

 بهتر است که خوراکی مصرف جوجه ها در ابتدا به شکل خرد شده و ریز شده باشد و اگر از روش پرورش روی کف سالن استفاده می شود طی هفته اول ، باید خوراک روی روزنامه کارتون های تخم مرغ ریخته شده و پس از آن می ‌توان دانخوری ها را وارد سالن کرد . برای جلوگیری از اشکالات پا و اختلالات اسکلتی در شتر مرغ باید رشد اولیه آنها کنترل شود . محدود کردن مقدار انرژی خوراک بین ۹ و ۱۰ مگاژول انرژی متابولیسمی در کیلوگرم معمولاً برای کنترل رشد کافی است بهترین وزن برای کشتار شتر مرغ و مصرف خوراکی از گوشت آن وزن ۸۵ کیلو گرم به بالا می باشد.

احتیاجات تغذیه ای از سه ماهگی تا یک سالگی به صورت زیر می باشد . با افزایش سن پرنده ها نیازهای تغذیه ای در شتر مرغ تغییر می‌ کند . لذا انرژی و الیاف خام افزایش مقدار پروتئین خوراک کاهش می‌ یابد . باید الیاف جیره در چهار تا پنج ماهگی به حدود ۱۰ تا ۱۱ درصد افزایش یابد تا شترمرغ بهتر رشد کند . دوره پرواری در شتر مرغ ها به این صورت است که چنانچه شترمرغ ها فقط برای گوشت و چرم پرورش یابند ، می توان نرها را جداگانه پرورش داد . زیرا آن ها سریع‌ تر رشد می‌ کنند و نیاز به جیره های با پروتئین بالا تر دارند و به عنوان تعدیل کننده‌های خوراک برای یک دوره طولانی تر نسبت به ماده ها از کارایی بیش تری برخوردارند . ضریب تبدیل ماده ها زودتر خراب شده و لذا مجبورند در وزن پایین تری نسبت به ماده ها روانه بازار شود.

قیمت خرید گوشت شترمرغ پاسداران
قیمت خرید گوشت شترمرغ پاسداران

کشتار و فرآوری محصولات :

موضوع جالب بعدی در قیمت خرید گوشت شترمرغ پاسداران در مورد کشتار و فرآوری محصولات می باشد چراکه جهت خرید یک محصول بهتر است مراحل طی شده تولید آن محصول را به خوبی بدانید و اطلاعات مورد نیاز را قبل از خرید کسب کنید . یکی از مهم ترین بخش‌های پرورش صنعتی شتر مرغ کشتارگاه است . کشتارگاه شترمرغ باید با استانداردهای سطح بالا ساخته شود و با دقیق ترین روش های بهداشتی اداره شود.

 این کار نه تنها عملکرد آن را بالا تر خواهد برد بلکه تعداد و محدوده بازارهای قابل دسترس را برای صاحب کشتارگاه افزایش می‌ دهد . یک کشتارگاه شامل بخش های محل نگهداری از شتر مرغ های زنده ، محل های مجزا برای کشتار، پرکنی ، پوست کنی ، خارج کردن زباله‌ های کشتاری ، خنک کردن بسته بندی انجماد و ارسال گوشت می باشد . شتر مرغ ها بسته به مدیریت و سرعت رشد ، حدودا در چهارده ماهگی برای کشتار آماده هستند . پس از مراحل ذبح شرعی شتر مرغ ، لاشه در درجه حرارت یک درجه سانتی گراد در چیلر سرد می شود . طول مدت سرد کردن از چند ساعت تا ۲۴ ساعت متغیر است . استخوان جدا شده و گوشت و قطعات مختلف درجه بندی می شود تا به بازار مصرفی ارائه گردد.

قیمت خرید گوشت شترمرغ پاسداران
قیمت خرید گوشت شترمرغ پاسداران

خواص گوشت شترمرغ تازه و ارزان :

 شتر مرغ ها گوشت قرمزی تولید می‌کنند که از لحاظ مذهبی و بافت بسته به سن کشتار شبیه به گوشت گوساله و گاو ذبح پروتئین گوشت بالا است ولی چربی آن در سطح پایینی قرار دارد ارزش تغذیه ای گوشت شترمرغ به صورت زیر می باشد :

بررسی ها کاملا نشان می‌ دهد که کشته شده و مرغ از نقطه نظر سلامت بسیار بهتر است سایر انواع گوشت ها است زیرا محتوی مقدار خیلی ک متری چربی و کلسترول می باشد . یک جنبه خواص گوشت شتر مرغ بالا بودن پروتئین و پایین بودن چربی آن است این ویژگی آن را برای فرآوری بیش تر محصولات گوشتی خواه به تنهایی یا در ترکیب با سایر انواع گوشت بسیار مناسب می سازد.  گوشت شتر مرغ در حال حاضر به اشکال مختلفی به بازار عرضه می‌ شود . از جمله به صورت همبرگری دودی سرخ شده تکه های گوشت تازه و استیک و … .

موضوع دیگر در قیمت خرید گوشت شترمرغ پاسداران این است که در سال‌های اخیر توجه زیادی به پرورش شتر مرغ شده است نظر به این که عوامل اقتصادی یکی از ارکان حرفه‌ ای را تشکیل می ‌دهد که این حرفه نیز مستثنی نبوده و باید هزینه ها و درآمد جهت برآورد اقتصادی ارزیابی شود . همانند پرورش دام‌ های دیگر در اینجا نیز زمین که از محدودیت ها به حساب می آید و در مقایسه با سایر دام ها و پرورش شترمرغ به زمین کم تری نیاز دارد.

قیمت خرید گوشت شترمرغ پاسداران
قیمت خرید گوشت شترمرغ پاسداران

هزینه های ثابت در پرورش شتر مرغ ، هزینه خرید شتر مرغ ، هزینه ساختمان ها ، هزینه تولید مثل و پرورش برای شتر مرغ بالغ ، جوجه کشی و هزینه تجهیزات ، هزینه تاسیسات کشتار ، هزینه حصار کشی که ۱۴۰ متر حصار کشی برای هر شتر مرغ لازم است و هزینه های ثابت متفرقه برای شتر مرغ بالغ ، هزینه های کشتار کامل همراه سر کردن انجماد؛ و متقابلا نیز درآمد های به دست آمده از پرورش شتر مرغ شامل فروش تخم شتر مرغ ، فروش شتر مرغ زنده ، جوجه های یک روزه و جوجه های سه ماه و جوجه های شش ماهه و شتر مرغ های یک ساله و همچنین فروش گوشت پوست پر و تخم های قابل جوجه کشی .

در ادامه قیمت خرید گوشت شترمرغ پاسداران و هزینه ها در پرورش شتر مرغ باید گفت که روش‌ های مختلفی برای پرورش وجود دارد . سه روش  در این جا نام برده می شود . به نام روش بسته ، روش نیمه باز و روش باز ؛ در روش بسته پرورش شتر مرغ برای هر سه قطعه به یک دهم هکتار زمین نیاز هست و هزینه‌ هایی که باید به حساب آیند شامل هزینه‌های ثابت مثل تجهیزات و ساختمان‌ها و خرج های جاری همانند سوخت و خوراک و تعمیرات و کارگر و ملزومات دامپزشکی می باشد .

 برای تداوم موفقیت پروژه هزینه های جاری و بخشی از هزینه های ثابت باید به وسیله فروش هر سال یا هر سری جوجه یا تخم پوشش داده شود.  سود ناخالص به صورت تفاوت بین درآمد های حاصل از فروش محصولات شتر مرغ و سرشکنی روی هزینه‌ های جاری محاسبه می ‌شود . در حالی که سود خالص تفاوت بین درآمد حاصل از فروش ها و جمع دو هزینه متغیر و ثابت می باشد و به طور کلی در مجموعه ما و در ادامه قیمت خرید گوشت شترمرغ پاسداران باید گفت که گوشت شتر مرغ تازه و ارزان به بازار مصرفی ارائه خواهد شد و جهت سفارش با شماره های ذکر شده در ارتباط باشید .

گوشت شتر مرغ دارای طبع گرم می باشد و از لحاظ طب سنتی بسیار توصیه می ‌شود . همچنین برای جلوگیری و درمان نسبی برخی از بیماری ها مثل کم خونی و فقر آهن خوب و موثر می‌ باشد . وجالب است بدانید که مغز شتر مرغ به اندازه یک گردو می باشد اما مغز شتر مرغ توسط پزشکان برای افرادی که دچار آلزایمر هستند بسیار توصیه می شود و پرخاصیت می باشد . همچنین گوشت شتر مرغ تازه و ارزان که توسط مجموعه ما ارائه می شود کاملا بهداشتی و با ماشین یخچال دار مخصوص درب مغازه ها توزیع می شود . گوشت شتر مرغ دارای انواع پروتئین ها و ویتامین ها برای بدن می‌ باشد و در کل گوشت قرمز مقوی محسوب می ‌شود که به تمامی افراد ورزشکار که دارای فعالیت سنگین ورزشی هستند و افراد مسن و کودکان در حال رشد و در کل به همه افرادی که به سلامت بدنی خود اهمیت می دهند توصیه می ‌شود.

مجید خیری

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: مجید خیری

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 09129375123

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

email icon ایمیل: majidposhtibani@gmail.com

مجموعه پروار بندان شما را به خرید بهترین محصولات شترمرغ دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید