شتر مرغ
جمعه , دسامبر 4 2020
خانه / آلایشی / قیمت روز جگر شترمرغ

قیمت روز جگر شترمرغ

 مزرعه شترمرغ مجید در نظر دارد تا با ارائه قیمت روز جگر شترمرغ خدمات جدیدتری را به مشتریان خود تقدیم نماید . توصیه  ما به مشتریان عزیز خرید به روز و تازه می باشد و به جهت حفظ سلامتی خود جگر شتر مرغ حتما از مراکز تعیین شده خرید کنید .

هر چه مشتریان گرامی  با خواص جگر شتر مرغ آشنا شوند می توانند با اطمینان بیشتری برای خرید اقدام نمایند . لذا مطالبی در این خصوص در اختیار دوستان و همیاران خود قرار می دهیم:

 پروتئین جگر به  قدری زیاد است که فراوانی آن در حد گوشت قرمز می‌باشد به دلیل اینکه میزان چربی شترمرغ کم است مقدار کلسترول جگر نسبت به گوشت های قرمز یک سوم می‌باشد و میزان کلسترول بسیار پایینی دارد و برعکس میزان آهن آن سه برابر گوشت‌های قرمز دیگر است و بر همین مبنا از  منابع بسیار غنی آهن به شمار می آید . پزشکان مصرف جگر شتر مرغ را برای افراد کم خون و کسانی که دچار فقر آهن هستند توصیه می کنند.

 در ضمن منبع اصلی ویتامین b۱۲ به شمار می رود همانطور که می دانید این ویتامین فقط در منابع حیوانی وجود دارد و کمبود این ویتامین برای انسان می‌تواند کشنده هم باشد .

قیمت روز جگر شترمرغ

جگر شتر مرغ ویتامین a بسیار فراوانی دارد که برای رشد ، پوست، بینایی و جلو گیری از عفونت های غذایی مناسب است . نکته جالب این است که برای آن محصول مشابهی پیدا نشده و مصرف آن می‌تواند مشکل افرادی که از کمبود ویتامین ها رنج می برند را برطرف کند .

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
ارتباط با مدیریت
شماره همراه : 09129375123- 09125886210
شماره تلفن : 88465282-88382488
شماره فکس :88465282
آدرس کانال:
آدرس سایت: www.majidfarm.ir
پست الکترونیکی: majidposhtibani@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خواص جگر شتر مرغ

فروش جگر شتر مرغ

یکی از اجزای بسیار لذیذ شتر مرغ جگر آن می باشد و ما با فروش …

callتماس مستقیم
شتر مرغ