مشاوره و سفارش

  • ۱۰ + ۷ =

کشتار شتر مرغ در کشتارکاه صنعتی برای فروش

همه ما می دانیم که گوشت شتر مرغ زیر گروه ماکیان و مرغ هاست.بر خلاف گوشت بسیاری از پرندگان دیگر که زیر گروه ماکیان و مرغ ها هستند، گوشت شتر مرغ، قرمز است. این گوشت به عنوان گوشت قرمز در نظر گرفته می شود و به سرعت جایگزین گوشت گاو و انواع دیگر گوشت قرمز شده است.

فروش گوشت شتر مرغ و آلایش شتر مرغ

گوشت شتر مرغ شبیه گوشت گاو به نظر میرسد با مزه همسان، اما در کالری، چربی و کلسترول خیلی کم شباهت دارند. گوشت شترمرغ ۶۶ درصد چربی کم تر از گوشت گاو و ۵۰ درصد چربی کم تر از مرغ را دارد.

خرید شتر مرغ زنده

با این که مصرف گوشت قرمز ناسالم در نظر گرفته می شود، اما افراد زیادی وجود دارند که برای راضی کردن حس چشایی خود از غذاهای گوشتی قرمز لذت می برند.خبر خوبی برای کسانی داریم که گوشت قرمز را دوست دارند و نمی خواهند از آن دوری کنند.گوشت شترمرغ از دیدگاه طب سنتی دارای مزاج گرم و خشک است و سرکه و روغن، به عنوان مُصلح های این گوشت شناخته می شوند.

لیست کامل قیمت محصولات

نام محصولتوضیحاتنوع بسته بندیوضعیتقیمت
کشتار شتر مرغ در کشتارکاه صنعتی برای فروش-سفارشیموجودتماس بگیرید
فروش گوشت شتر مرغ و آلایش شتر مرغ-سفارشیموجودتماس بگیرید
خرید شتر مرغ زنده-سفارشیموجودتماس بگیرید
فرم مشاوره و سفارش
  • ۱۱ + ۳ =

درباره ما :

مجموعه پروار بندان ، با هدف افزایش کمیت و کیفیت محصولات داخلی، فعالیت های خود را در زمینه فروش و صادرات انواع شترمرغ آغاز کرد. خدمات مشتری یکی از برنامه های اصلی کسب و کار ما است و بر این اساس تمام تلاش های ما برای ارائه رضایت مشتری و تجربه خرید خوب در ذهن مشتریان عزیز است.

مدیر مجموعه پروار بندان

مجید خیری

Call Now Buttonتماس بگیرید